Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin verkkokauppa

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Käyttöoppaat & Piirustukset

Ilmainen toimitus
-23%
Musta laatikko, violetti joukkue - täydellinen alkuperäinen 1970-2017 (22 cd set collection)
Musta laatikko, violetti joukkue - täydellinen alkuperäinen 1970-2017 (22 cd set collection)

Slowmoose

Tyyli 233,05 € 302,96 €
Ilmainen toimitus
TP-LINK Archer T4E, kaksikaistainen PCI Express -sovitin 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x Irrotettavat antennit
TP-LINK Archer T4E, kaksikaistainen PCI Express -sovitin 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x Irrotettavat antennit

Tp-Link

47,01 €
Ilmainen toimitus
MikroTik S-31DLC20D SFP, Yksimuotoinen kuitu, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Aallonpituus 1310 nm, Suurin siirtoetäisyys 20000 m, -40 ... +70C
MikroTik S-31DLC20D SFP, Yksimuotoinen kuitu, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Aallonpituus 1310 nm, Suurin siirtoetäisyys 20000 m, -40 ... +70C

Inf

27,43 €
Ilmainen toimitus
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, aallonpituus 850 nm, Suurin siirtoetäisyys 550 m, -40-70C
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, aallonpituus 850 nm, Suurin siirtoetäisyys 550 m, -40-70C

Inf

21,36 €
Ilmainen toimitus
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Aallonpituus 850 nm, Suurin siirtoetäisyys 300 m, -40 ...+70C
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Aallonpituus 850 nm, Suurin siirtoetäisyys 300 m, -40 ...+70C

Inf

63,50 €
Ilmainen toimitus
Dilog, CA-moduuli sinulleKatso Tanskassa, DVB-C, CI +, HD
Dilog, CA-moduuli sinulleKatso Tanskassa, DVB-C, CI +, HD

Dilog

48,61 €
Ilmainen toimitus
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kuparimoduuli
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kuparimoduuli

Mikrotik

45,86 €
Ilmainen toimitus
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> RJ45 -liitin Cat.6 90 °
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> RJ45 -liitin Cat.6 90 °

De-Lock

18,18 €
Ilmainen toimitus
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> LSA Cat.6 UTP musta
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> LSA Cat.6 UTP musta

De-Lock

17,25 €
Ilmainen toimitus
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> LSA Cat.6A STP compact
Delock Keystone Module RJ45 -liitin> LSA Cat.6A STP compact

De-Lock

13,36 €
Ilmainen toimitus
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -moduuli, RJ45 ho - LSA Cat6, ilman työkaluja sininen / harmaa
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -moduuli, RJ45 ho - LSA Cat6, ilman työkaluja sininen / harmaa

De-Lock

10,47 €
Olemme juuri sulkeneet chatin, mutta voit lähettää meille sähköpostia sen sijaan. Ota meihin yhteyttä sähköpostitse ja yritämme vastata kaikkiin sähköposteihin 24 tunnin sisällä. Täältä .