Happiness for Humans

(Isokokoinen pokkari)

Happiness for Humans
Lähetä ystävälle
€ 9.20
Säästä uusi toivelista
Valitse koko ennen kuin lisäät tuotteen ostoskoriin.

Arvioitu toimitusaika:  4-9 työpäivää

Postimaksu: alk. € 1.50

Tuotteen myy Adlibris 4,2 / 5 4809 arvostelulla.

Kokonaisarvosana 4,2 / 5
Toimitusaika 4,0 / 5
Pakkauksen laatu 4,3 / 5
Lisää kauppiaalta Adlibris Adlibris on yhteistyökumppani CDON Marketplacen kanssa. Arvosanan ovat antaneet asiakkaat jotka ovat tilanneet tuotteita kauppiaalta Adlibris. Kokonaisarvosana perustuu kauppiaan toimitusaikaan sekä pakkausmateriaalien laatuun.
'Loved this book. Funny, quirky, unexpected' Jojo Moyes'Very clever and great fun' Kate Eberlen'Bridget Jones' diary for the digital age' Daily RecordHappiness for Humans is a joyful, romantic and very funny story, perfect for readers who loved The Rosie Project and Eleanor Oliphant is Completely Fine.Do you believe in soulmates?Aiden does. So when his colleague, Jen, is dumped unceremoniously by her dreadful boyfriend, Aiden decides to take matters - and Jen's life - into his own hands. Scouring the internet for a suitable partner for Jen, Aiden finds Tom. He'd be perfect for Jen apart from one minor detail: Tom lives in New York. Luckily for Jen and Tom, Aiden's not just an interfering colleague. In fact, Aiden isn't exactly human - he's a very complicated artificial intelligence. As Jen and Tom's romance grows, Aiden begins to take more and more risks to make sure that they can be together. But what will happen if they realise how they met...and that somebody else is pulling the strings?'This is Jane Austen's Emma for the digital age' - Keith Stuart, bestselling author of A Boy Made of Blocks'So funny, clever and timely. I loved it' - Martha Kearney'This clever novel will appeal to David Nicholls fans. It's witty and great fun' - Daily Mail'This funny, madcap romp for the digital-age, featuring believably flawed characters (not all human), deserves to be a hit... like David Nicholls' One Day or Graeme Simsion's The Rosie Project, it should appeal to male and female readers.' - Sunday Times'The most charming book I've read in ages' - Image magazine'You'll love this quirky, brilliantly funny love story... If you use Siri, Alexa or Google Assistant, prepare to have your heart warmed - and be a little bit scared!' - Fabulous magazine'This screwball comedy is touching and hilarious' - Sunday Mirror'One of the most uplifting and romantic novels I've read in a long time' - Sarra Manning, Red magazine'Funny and clever' - Good HousekeepingHumans meets The Rosie Project . . . A real smiler of a book - Nina Pottell, Prima
Alla olevan tiedon tarjoaa CNET, CDON.COM ei voi taata tietojen oikeellisuutta.
Kustantaja: Sphere Kategoria: Kaunokirjallisuus
Arvioitu toimitusaika: 4-9 työpäivää Sidos: Isokokoinen pokkari
ISBN: 9780751566727 Sivujen lukumäärä: 448
Kieli: englanti
Nimeke: Happiness for Humans Kirjailija: P. Z. Reizin
Julkaisu: 01-01-2019 Painos:
Sarja:
Alla olevan tiedon tarjoaa CNET, CDON.COM ei voi taata tietojen oikeellisuutta.
Arvostelujen määrä: 0 Keskiarvosana: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Vakuutusehdot

  • Korjaus tai korvaava tuote vastaavalla suorituskyvyllä.
  • Korvaus johtuen äkillisistä, odottamattomista ja ulkoisista tapahtumista, kuten putoaminen, ruhjoutuminen, kosteus/vesi, salamanisku/ukkonen/jännitepiikki.
  • Korvaus toimintahäiriöistä, joita takuu tai reklamaatio-oikeus eivät korvaa.
  • Matkapuhelimissa omavastuu on 39 €. Muiden tuotteiden kohdalla vakuutus on voimassa ilman omavastuuta.

Lue täydet vakuutusehdot

TUOTEVAKUUTUS CDON

}

Lähetä ystävälle

Osamaksu

Tämän tuotteen osamaksuvaihtoehdot ovat:

  • 10 € /kk - 6 kk, 0% korko (€ 29.95 avausmaksu, € 3.95 käsittelykulut)
  • 8 € /kk - 12 kk, 0% korko (€ 39.95 avausmaksu, € 3.95 käsittelykulut)
  • 5 € /kk - 36 kk, 14.95% korko (€ 39.95 avausmaksu, € 3.95 käsittelykulut)

Kustannusarvio ei sisällä avausmaksua tai käsittelykuluja

Klikkaa Osta-nappia ja valitse osamaksuvaihtoehto kassalla.

Lisätietoja »