Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin markkinapaikka

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Ilmainen toimitus
Cisco C1111-8P, Ethernet WAN, Gigabitti Ethernet, Hopea
Cisco C1111-8P, Ethernet WAN, Gigabitti Ethernet, Hopea

Cisco

984,20 €
Ilmainen toimitus
-5%
Cisco Firepower 2130 NGFW, 4750 Mbit/s, 1500 Mbit/s, 4750 Mbit/s, 56 dB, 280000000 URL, Kabel
Cisco Firepower 2130 NGFW, 4750 Mbit/s, 1500 Mbit/s, 4750 Mbit/s, 56 dB, 280000000 URL, Kabel

Cisco

21 109 € 22 195 €
Ilmainen toimitus
Cisco Firepower 2140 NGFW, 8500 Mbit/s, 3000 Mbit/s, 8500 Mbit/s, 56 dB, 280000000 URL, Langallinen
Cisco Firepower 2140 NGFW, 8500 Mbit/s, 3000 Mbit/s, 8500 Mbit/s, 56 dB, 280000000 URL, Langallinen

Cisco

60 350,94 €
Ilmainen toimitus
Cisco Nexus 31108PC-V, hanterad, L2/L3, 100 Gigabit Ethernet, Rackmontering, 1U
Cisco Nexus 31108PC-V, hanterad, L2/L3, 100 Gigabit Ethernet, Rackmontering, 1U

Cisco

22 491 €
Ilmainen toimitus
Cisco C9300-24S-E, Hallittu, L2/L3, Täysin kaksipuolinen
Cisco C9300-24S-E, Hallittu, L2/L3, Täysin kaksipuolinen

Cisco

22 744 €
Barebone CISCO BE6M-M5-K9 48 GB RAM 300 GB
Barebone CISCO BE6M-M5-K9 48 GB RAM 300 GB

Cisco

13 972,20 €
Ilmainen toimitus
CISCO WEBEX CODEC PLUS         PERP STAND ALONE CODEC PLUS
CISCO WEBEX CODEC PLUS PERP STAND ALONE CODEC PLUS

Cisco

10 303 €
Ilmainen toimitus
Cisco Secure Network Server 3615, Intel, Intel® Xeon®, 2500 BTU/h, Access, Tuulettimen vika, Verkko, Teho, Virtakatkos, Tila, Järjestelmä, Langalline
Cisco Secure Network Server 3615, Intel, Intel® Xeon®, 2500 BTU/h, Access, Tuulettimen vika, Verkko, Teho, Virtakatkos, Tila, Järjestelmä, Langalline

Cisco

16 357 €
Ilmainen toimitus
Cisco FPR1150-ASA-K9, 7500 Mbit/s, 4500 Mpps, 1,7 Gbit/s, Intel, https://www.cisco.com/, Langallinen
Cisco FPR1150-ASA-K9, 7500 Mbit/s, 4500 Mpps, 1,7 Gbit/s, Intel, https://www.cisco.com/, Langallinen

Cisco

14 337,56 €
Ilmainen toimitus
Cisco BE6H-M5-K9, 1 lisenssi(t), Lisenssi
Cisco BE6H-M5-K9, 1 lisenssi(t), Lisenssi

Cisco

22 326 €
Ilmainen toimitus
Cisco ISR 4451, Ethernet WAN, Gigabitti Ethernet, Musta
Cisco ISR 4451, Ethernet WAN, Gigabitti Ethernet, Musta

Cisco

20 652 €
Kytkin CISCO C9300-24UX-E
Kytkin CISCO C9300-24UX-E

Cisco

10 197,40 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst 9800-L-F, AES,DES,EAP,HTTPS,IPSec,SSL/TLS,WEP,WPA2, 10,100,1000,10000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IE
Cisco Catalyst 9800-L-F, AES,DES,EAP,HTTPS,IPSec,SSL/TLS,WEP,WPA2, 10,100,1000,10000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IE

Cisco

10 334 €
Ilmainen toimitus
Cisco SFP-10G-ER, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, 40000 m
Cisco SFP-10G-ER, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, 40000 m

Cisco

10 407 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst C9300-48U-E, Hallittu, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Täysin kaksipuolinen, Telineasennus
Cisco Catalyst C9300-48U-E, Hallittu, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Täysin kaksipuolinen, Telineasennus

Cisco

10 163,28 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst C9500-48Y4C-A= network switch Managed L2/L3 None 1U Grey
Cisco Catalyst C9500-48Y4C-A= network switch Managed L2/L3 None 1U Grey

Cisco

24 762 €
Ilmainen toimitus
NEXUS 9300-FX W/24P 1/10/25G | 6P 40/100G                       IN
NEXUS 9300-FX W/24P 1/10/25G | 6P 40/100G IN

Cisco

23 430 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst WS-C3850-16XS-S, Hallittu, Telineasennus
Cisco Catalyst WS-C3850-16XS-S, Hallittu, Telineasennus

Cisco

29 915 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst WS-C3850-12S-S, Hallittu, L3, Telineasennus, 1U
Cisco Catalyst WS-C3850-12S-S, Hallittu, L3, Telineasennus, 1U

Cisco

14 170,08 €
Ilmainen toimitus
Cisco ISR 4451, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Black
Cisco ISR 4451, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Black

Cisco

24 776 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst C9300L-24T-4X-E, hanterad, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rackmontering
Cisco Catalyst C9300L-24T-4X-E, hanterad, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rackmontering

Cisco

13 258 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst C9300-48UXM-E, Hallittu, L2/L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Power over Ethernet -tuki, Telineasennus, 1U
Cisco Catalyst C9300-48UXM-E, Hallittu, L2/L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Power over Ethernet -tuki, Telineasennus, 1U

Cisco

12 493 €
Ilmainen toimitus
Cisco QSFP-40G-LR4-S=, Valokuitu, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 9/125 µm, LR
Cisco QSFP-40G-LR4-S=, Valokuitu, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 9/125 µm, LR

Cisco

12 991 €
Kytkin CISCO C3850-NM-8-10G=
Kytkin CISCO C3850-NM-8-10G=

Cisco

11 234,40 €
Ilmainen toimitus
Cisco 1 Port 10 Gigabit, Langallinen, CardBus, 10240 Mbit/s, Hopea
Cisco 1 Port 10 Gigabit, Langallinen, CardBus, 10240 Mbit/s, Hopea

Cisco

11 445 €
Ilmainen toimitus
Cisco Firepower 2130 ASA, 4750 Mbit/s, 1500 Mbit/s, 4750 Mbit/s, 56 dB, Kabel, 1U
Cisco Firepower 2130 ASA, 4750 Mbit/s, 1500 Mbit/s, 4750 Mbit/s, 56 dB, Kabel, 1U

Cisco

33 726 €
Ilmainen toimitus
-16%
Cisco Webex Board 55S, 139,7 cm (55"), 350 cd/m², ELED, 1:4000, 5,5 ms, Multi-touch
Cisco Webex Board 55S, 139,7 cm (55"), 350 cd/m², ELED, 1:4000, 5,5 ms, Multi-touch

Cisco

21 653 € 25 652 €
Ilmainen toimitus
Cisco Nexus N3K-C3524P-10GX, Hallittu, L2/L3, Ei mitään, Telineasennus, 1U
Cisco Nexus N3K-C3524P-10GX, Hallittu, L2/L3, Ei mitään, Telineasennus, 1U

Cisco

13 964 €
Verkkokortti CISCO SPA-1X10GE-L-V2=
Verkkokortti CISCO SPA-1X10GE-L-V2=

Cisco

14 084,80 €
Ilmainen toimitus
Cisco Webex Room Kit Plus Precision 60, Full HD, 60 fps, 10x, 2x, Valkoinen
Cisco Webex Room Kit Plus Precision 60, Full HD, 60 fps, 10x, 2x, Valkoinen

Cisco

16 636 €