Tyylikkäät ylämuodot kaksoismuotoiset sapluunat manteli 120 kpl.
21,16 €
21,16 €
Ma, 15 kesä - ke, 17 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tyylikkäät kaksoismuotoiset mantelinmuotoiset yläosat, 120 kpl
- Taloudelliset ja tehokkaat pidennykset.
- Uudelleenkäytettävät.
- Muodonmuutoksia kestävät.
- Täydellinen istuvuus.
- Helppokäyttöiset.
- Korkealaatuiset.
- Kestävät.
Tämä innovatiivinen tuote mahdollistaa helpot ja tarkat ___HtM1P14CEhO1D3R__ kynsienpidennykset geeli- tai akryylimenetelmällä. PALU kaksoisylämuodot on erityisesti suunniteltu vastaamaan täydellisesti luonnollista muotoa ___HtM1P14CEhO1D3R__ kynsille.
Niiden ansiosta täydellisten ja symmetristen kynsien luominen on helpompaa kuin koskaan ennen. Korkealaatuisista materiaaleista valmistetut
kaksoismuotoiset mantelimuodot ovat kestäviä ja muodonmuutoskestäviä.
Tämä tarkoittaa, että niitä voidaan käyttää toistuvasti, mikä tarkoittaa ___HtM1P14CEhO1D3R__ taloudellista ja tehokasta
ratkaisua ammattilaisille. PALU-ylämuotojen muodon ansiosta voit luoda klassisia kynsimuotoja. Lisäksi muotin pituutta voidaan helposti säätää halutun kynnenpidennysefektin saavuttamiseksi. Käyttöohjeet: Levitä geeliä tai akryyliä luonnolliselle kynnellesi ja aseta sitten ylempi kaksoismuotti kynnen kärkeen. Voit säätää muotin pituutta halutun pidennysefektin saavuttamiseksi. Kun geeli tai akryyli on kovettunut, muotti voidaan helposti poistaa, jolloin kynnellä on täydellinen muoto ja pituus.
Määrä: 120 kappaletta Muoto:
Manteli Väri: Kirkas
Paino, kilo
0.0
Tuotenro
497dfc33-8a7c-5214-97ff-687b74fa838f
Tyylikkäät ylämuodot kaksoismuotoiset sapluunat manteli 120 kpl.
21,16 €
21,16 €
Ma, 15 kesä - ke, 17 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja