Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin verkkokauppa

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Shadow and Bone: Siege and Storm

(0)
Kirjoita arvostelu

Kirja

Leigh Bardugo

Kirjat - Postikuluitta yli 29,90 €

10,20 €
Toimitus alkaen 1,90 €
  • Arvioitu toimitusaika
    6 - 9 Arkipäivää (Kun valitset ensisijaisen toimituksen)
  • Myyjä ja toimittaja Adlibris

Seuraa tuotteen hintaa

Sisältyy kampanjaan:

Kirjat - Postikuluitta yli 29,90 €
  • Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus, Nuorten kirjat
  • Kirja
  • Nidottu, pehmeäkantinen
  • English
  • Leigh Bardugo
Enter the Grishaverse with book two of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: Nikolai Lantsov character art and a Q&A with Leigh Bardugo.
Laji:
Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus
Nuorten kirjat
Formaatit:
Kirja
EAN:
9781510105263
Julkaisija:
Hodder Stoughton
Sidottu:
Nidottu, pehmeäkantinen
Kieli:
English
ISBN:
9781510105263
Opetusmateriaali:
0
Sarja:
SHADOW AND BONE
Koko:
416
Kirjailija:
Leigh Bardugo

0.0

Perustuu 0 arvostelut

Katso lisää arvosteluja (-5)

toimitusehdot

Maksaako tuotteiden palauttaminen? Emme veloita palautusmaksua, mutta sinun tulee maksaa palautettavan lähetyksen postimaksu. 1.11.2018 alkaen perimme maksun noutamattomista lähetyksistä. Mikäli et nouda pakettiasi, veloitamme sinulta 8,90 euroa. Tämä maksu kattaa kuljetusmaksut sekä meille aiheutuneet ylimääräiset kulut. Jos haluat käyttää 14 vuorokauden palautusoikeuttasi, tulee paketti noutaa ja tehdä palautus.

Samankaltaiset tuotteet

Olemme juuri sulkeneet chatin, mutta voit lähettää meille sähköpostia sen sijaan. Ota meihin yhteyttä sähköpostitse ja yritämme vastata kaikkiin sähköposteihin 24 tunnin sisällä. Täältä.