Ilmainen toimitus yli 29 € tilauksille
Ilmainen toimitus yli 29 € tilauksille
Asiakaspalvelu
CLARESA POWER BASE 04 Hybridipohja - 5 g
CLARESA POWER BASE 04 Hybridipohja - 5 g
CLARESA POWER BASE 04 Hybridipohja - 5 g

CLARESA POWER BASE 04 Hybridipohja - 5 g

19,04 €

19,04 €

Muutama jäljellä

To, 12 kesä - pe, 13 kesä


Turvallinen maksu

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja

GREATstore

Tuotteen kuvaus

CLARESA POWER BASE 04 hybridipohja - 5 gPohjan ainutlaatuinen, keskiohut koostumus mahdollistaa helpon, ohuen ja nopean levityksen, joten voit maalata neljä kynttä kerralla (peukalonkynsiä lukuun ottamatta). Olemme valinneet koostumuksen siten, että pohja levittyy lähes itsestään – tuote tasoittuu nopeasti, eikä siveltimen jättämien raitojen tasoittamisesta tarvitse huolehtia, sillä ne katoavat silmänräpäyksessä. Olemme rikastuttaneet tietokantaa erityiskomponentilla, niin kutsutulla tartuntapromoottorilla, joka varmistaa korkean tarttuvuuden, jopa 3 viikon kestävyyden sekä lohkeilun ja ilmataskujen kestävyyden.

Powerbase

jättää visuaalisesti ohuet ja luonnollisen näköiset kynnet täysin tasaisella pinnalla. Luonnollisten nude- ja pinkkisävyjen valikoima tarjoaa naamiointiefektin, joten voit nauttia hienovaraisesta muotoilusta huolehtimatta läpikuultavista värimuutoksista. Jos kynsilevysi on luonnostaan herkkä – älä huoli! Pohjamme on hapoton (ei sisällä metakryyli- tai akryylihappoa), joten se sopii kaikentyyppisille kynsille – ei vain käsien kynsille, koska se toimii erinomaisesti jalkahoidoissa.
TUOTETTA SAATAVILLA 5 VÄRISSÄ:
01 - läpinäkyvä

02 - vaalea, hienovarainen vaaleanpunainen sävy

03 - beige-persikka sävy
04 - luonnollinen peittävyys
05 - hienovarainen vaaleanpunainen sävy kimaltelevalla, vaaleanpunaisella täplällä

OMINAISUUDET:

keskipaksuinen koostumus
erinomainen tarttuvuus tarttuvuutta edistävän aineen ansiosta – kestävä manikyyri ilman lohkeilua ja ilmataskujakestävyys jopa 3 viikkoa

luonnollisen kynsilevyn vahvistaminen ja kovettuminen
  • 5 sävyä valittavana
  • itsetasoittuva koostumus – ei sivellintä raidat
  • ohuiden, luonnollisten kynsien vaikutus
  • naamiointivaikutus - tasoittaa kynsilevyn väriä visuaalisesti
  • täydellinen soolo- ja alle ranskalaisille/babyboomer-kynsille
  • hapoton
  • hento tuoksu
tilavuus: 5 g

KÄYTTÖ: Levitä kerros Power-base-lakkaa valmistellulle kynsilevylle ja koveta lampussa.

KOVETUSAIKA:

min. 60 sekuntia

Artikkelin numero

7ac19b80-c680-51b8-b455-a8739a161235

CLARESA POWER BASE 04 Hybridipohja - 5 g

19,04 €

19,04 €

Muutama jäljellä

To, 12 kesä - pe, 13 kesä


Turvallinen maksu

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja

GREATstore