
Tuotteen kuvaus
Dunhill London Desire Silver eau de toilette 100ml on moderni ja elegantti tuoksu, joka sopii käytettäväksi niin arkisin kuin juhlissakin. Tuoksussa yhdistyy miehekkyyttä ja raikkautta, ja se onkin täydellinen valinta herättämään huomiota. Tuoksun uniikki sekoitus yrttisyyttä, ruusua ja mausteita antaa sille ainutlaatuisen ja miellyttävän aromin
Dunhill London Desire Silver eau de toilette 100ml on erittäin herkullinen ja hienostunut tuoksu. Se syöksee sinut muinaiseen Lontooseen ja sopii erinomaisesti rakastaville, romanttisille ja viehättäville miehille. Tuoksussa yhdistyvät pehmeyttä, eleganttia kukkaisuutta ja teräviä patsaita, jotka luovat täydellisen sekoituksen. Tuoksussa on mietoja sitrushedelmien aromeja, ruusua, fenkolia ja muskottipähkinöitä.
Mikä tekee siitä niin suositun?
Dunhill London Desire Silver eau de toilette 100ml:n suosio perustuu sen tyylikkäisiin tuoksuihin. Sen luonnolliset ja rentouttavat ainesosat antavat iholle raikkauden tunteen. Tuotteen ainutlaatuisen tuoksun ansiosta se soveltuu joka tilanteeseen, olipa kyseessä sitten pukeutumiskoodi arkeen tai hauskaan illanviettoon baarissa. Se on myös erittäin hyvin siedetty tuote, joten on turvallista kokeilla Dunhill London Desire Silver eau de toilette 100ml:tä.
Palkinnon saaneet ominaisuudet
- "Todistettu puhtaudesta" -sertifioitu
- "Paras tuoksuvuosi" 2018-2019 -voittaja
- "Paras tuoksu" -voitto 2017-2018 -kilpailussa
Kohderyhmätilaajat:
- ]miesten kaikenikäisille naisille;
- ]miehet, joilla halutaan laadukasta ja tyylikkystä vaikutelmaa;
- ]miehet, jotka haluavat antaa itsestän rentouttavan vaikutelman.
- Hienostuneita luonnon ainesosia .
- Herkk & auml ; , voimakas ja romanttinen tuoksu .
- Luonnollisessa koostumuksessa olevia ainesosia , jotka auttavat tuntemaan raikkautta ihoasi vasten .
- Suositellaan kaikenlaisille miehille , joilla halutaans tyylikk & auml ; itseilmausta .
- Muinaiseen Lontooseen her & uuml ; tt& acirc ;; v & atilde ; tunne syd & atilde ; meesi . Ul
Dunhill London Desire Silver Eau de Toilette 100ml on erittäin herkullinen ja hienostunut tuoksu. Se syöksee sinut muinaiseen Lontooseen ja sopii erinomaisesti rakastaville, romanttisille ja viehättäville miehille. Tuoksussa yhdistyvät pehmeyttä, eleganttia kukkaisuutta ja teräviä patsaita, jotka luovat täydellisen sekoituksen. Tuoksussa on mietoja sitrushedelmien aromeja, ruusua, fenkolia ja muskottipähkinöitä.
Mikä tekee siitä niin suositun?
Dunhill London Desire Silver Eau de Toilette 100ml:n suosio perustuu sen tyylikkäisiin tuoksuihin. Sen luonnolliset ja rentouttavat ainesosat antavat iholle raikkauden tunteen. Tuotteen ainutlaatuisen tuoksun ansiosta se soveltuu joka tilanteeseen, olipa kyseessä sitten pukeutumiskoodi arkeen tai hauskaan illanviettoon baarissa. Se on myös erittäin hyvin siedetty tuote, joten on turvallista kokeilla Dunhill London Desire Silver Eau de Toilette 100ml:tä.
Palkinnon saaneet ominaisuudet
- "Todistettu puhtaudesta" -sertifioitu
- "Paras tuoksuvuosi" 2018-2019 -voittaja
- "Paras tuoksu" -voitto 2017-2018 -kilpailussa
Artikkelin numero
8454a05c-0e6f-4ac4-9198-0fd64664ca75
Samanlaisia myydyimpiä

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

Indiana Jones: 4-Movie Collection (4K Ultra HD + Blu-ray) (9 disc)
54,95 €
Aikaisempi alin hinta:
99,95 €

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Svart
11,99 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
79,95 €
Aikaisempi alin hinta:
92,11 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €
Suosituksia sinulle

Osram TYREinflate 1000 minikompressori
58,04 €

Trampoliiniturvaverkko 396 cm sisäreunalla
66,00 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

Conclave (DVD)
15,90 €

Scart-HDMI-muunnin 1080p
7,99 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (20-Pack)
14,49 €

DEADPOOL & WOLVERINE
32,90 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm (Svartvit)
10,99 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €