
Tuotteen kuvaus
Luxuriös Guerlain Santal Royal eau de parfum 125ml tuoksu on täynnä sensuellia ja kutsuvaa aromia. Tuoksussa yhdistyy miellyttävä santelipuu, luonnon raikkaudet ja hienostunut makeus. Tuoksun lumoava koostumus on varmasti mieleenpainuva ja se antaa sinulle erityisen kokemuksen
Guerlain Santal Royal Eau de Parfum on voimakkaasti sensuelli tuoksu, joka on suunniteltu antamaan sinulle hienostunutta tyyliä. Se on ylpeydenaihe Guerlainille ja palkittu tuoksu, joka on ollut suosittu vuosikymmeniä.
Tämä tuoksu sisältää raikkaita ja voimakkaita lukuja, joihin kuuluvat bergamotti, Enzo-appelsiini ja vetiver. Se tulee myös vaniljan, tonkapapujen ja sandalwoodin kanssa luodakseen monimutkaisen tuoksun. Tuoksu vaikuttaa aloitushetkellä herkulliselta ja hyvin makealta, mutta hetken kuluttua se pehmenee vaniljalla ja muilla mausteilla. Joten se sopii tilaisuuksiin, joissa halutaan olla hienovaraisesti houkuttelevia.
Tuoksussa on myös runsaasti kukkaismaisia aromeja, mukaan lukien laventeli, heliotrooppi ja ranskalaiset ruusut. Nämä aromit auttavat pitämään tuoksun kauniina kaiken päivän ajan ilman liian voimakasta hajua. Aromaattinen sekoitus tekee siitä hyvin naisellisen ja tyylikkäimmistä tuoksuista.
Guerlain Santal Royal Eau de Parfum 125ml:n ainutlaatuisuuden ansiosta sit
Artikkelin numero
6eea4315-a203-498e-afdc-f21105eb9678
Ominaisuudet | |
---|---|
Volyymi | 125 ml |
Soveltuvuus | Naisten |
Hajusteen pääasialliset päätuoksut | Jasmiini, Neroli |
Hajusteen pääasialliset sydäntuoksut | Kaneli, Persikka, Ruusu |
Hajusteen pääasialliset pohjatuoksut | Meripihka, Nahka, Myski, Agarapuu, Santelipuu |
Hajusteen täysi tuoksukuvaus | Rose, sandalwood, ambery notes |
Annostelijan tyyppi | Ruisku |
Ainesosat | Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), peg-40 hydrogenated castor oil, ethylhexyl methoxycinnamate, citronellol, geraniol, linalool, coumarin, limonene, cinnamal, butyl methoxydibenzoylmethane, butylene glycol dicaprylate/dicaprate, bht, eugenol, farnesol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, citral, tocopherol, alpha-isomethyl ionone, benzyl alcohol, hydroxycitronellal, isoeugenol |
Pullotyyppi | Ei uudelleentäytettävä pullo |
Pakkaustiedot | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Samanlaisia myydyimpiä

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 65 mm
10,99 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

Sunster Johdoton painepesuri 21V 2000W 160Bar 6-in-1 suutin harjaton moottori 2x 4,0Ah paristot kannettava 5m letku
88,60 €
Aikaisempi alin hinta:
100,49 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €
Suosituksia sinulle

DEADPOOL & WOLVERINE
32,90 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

FENCHILIIN Suuri Hollywood meikkipeili lampuilla USB-pöytälevy seinäteline valkoinen 80 x 58 cm
113,00 €

Scart-HDMI-muunnin 1080p
7,99 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (10-Pack)
9,99 €

Furiosa: A Mad Max Saga (4K Ultra HD)
27,95 €

Universal Philips smart TV-fjärrkontroll med Netflix-ersättning
6,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €