


Hauppauge WinTV NOVA-T-500-HD - Digitaalinen TV-viritin - DVB-T - PCI-portti
77,04 €
77,04 €
Pe, 23 touko - ke, 28 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
ComputerSalg A/S
Tuotteen kuvaus
5-kertaisella välityksellä varustettu ohileikkaava GARDENA combisystem -oksaleikkuri sopii erinomaisesti korkeiden puiden tuoreiden oksien leikkaamiseen. GARDENA combisystem -teleskooppivarteen liitettynä korkealla olevia oksia voi helposti leikata maasta käsin ilman tikapuita. Turvalukon ansiosta liitäntä pysyy varmasti kiinni. Integroitu kaksinkertainen vipuvoimansiirto ja 5-kertainen välitys helpottavat leikkaamista merkittävästi. Jopa 35-milliset oksat katkeavat helposti. Tarttumattomiksi pinnoitetut terät eivät päästä oksaa liikkumaan leikkaamisen aikana. Ne leikkaavat siististi ja tarkasti ja niiden puhdistus on helppoa. Erityisen kätevää: leikkuri voidaan ripustaa oksaan, jolloin leikkaamiseen tarvitaan vieläkin vähemmän voimaa. Tehokas, mukava ja ergonominen käyttö on mahdollista säädettävän D-mallisen kahvan ansiosta. Vetonaru on koteloitu D-malliseen kahvaan, jolloin se ei sotkeudu työskentelyn tai säilytyksen aikana. Narunpää voidaan kiinnittää kummallekin puolelle. Helppokäyttöinen ja repeämätön vetonaru on 4,7 metriä pitkä. Alasinmallista combisystem-oksaleikkuria voidaan käyttää myös ilman vartta. Takuu 25 vuotta.
HuippulaadukasGARDENAn Saksassa valmistetut laatutuotteet edustavat kestävää suorituskykyä, luotettavuutta ja jatkuvia innovaatioita.
Siisti leikkausjälkiKarkaistut, tarttumattomiksi pinnoitetut terät mahdollistavat oksien leikkaamisen siististi ja kasvia säästäen.
Runsaasti lisävoimaaLeikkaa helposti voimia säästävän 5-kertaisen välityksen ja kaksitehoisen vipumekanismin ansiosta.
D-kahva tarjoaa hyvän ergonomianSäädettävä D-kahva tekee työskentelystä helppoa, tehokasta ja ergonomista. D-kahva mahdollistaa köyden säilytyksen, ja sen molemmilla puolilla on kiinnityspaikka köyden päälle.
Voidaan ripustaa oksiinLeikkaus onnistuu näin helposti ja narun vetäminen on vaivatonta.
Artikkelin numero
ce6f2906-23ff-4799-8da2-443a66f43028
Ominaisuudet | |
---|---|
Tuotteen väri | Sininen, Harmaa, Oranssi |
Virranhallinta | |
Voimanlähde | Akku |
Hauppauge WinTV NOVA-T-500-HD - Digitaalinen TV-viritin - DVB-T - PCI-portti
77,04 €
77,04 €
Pe, 23 touko - ke, 28 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
ComputerSalg A/S
Samanlaisia myydyimpiä

POP MART Labubu The Monsters Macaron 17 cm
18,90 €

The Bikeriders (Blu-ray)
4,95 €
Aikaisempi alin hinta:
16,95 €

Twisters (Blu-ray)
4,95 €
Aikaisempi alin hinta:
17,90 €

Anchorman (4K Ultra HD)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
27,95 €

Dune: Part Two (Blu-ray)
12,95 €

POP MART Labubu Hirviöt Big into Energy 17 cm
20,90 €

Godzilla x Kong: The New Empire (Blu-ray)
17,95 €

The Fall Guy (Blu-ray)
16,95 €

Joker: Folie À Deux (Blu-ray)
17,95 €

Bad Boys: Ride or Die (Blu-ray)
16,95 €
Suosituksia sinulle

ADDAMS FAMILY VALUES
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
27,90 €

Itse Ilkimys 4 (Blu-ray)
17,95 €

Ihmeotukset: Dumbledoren salaisuudet - Limited Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
32,95 €

SE PÄÄTTYY MEIHIN
4,95 €
Aikaisempi alin hinta:
17,90 €

Akusoli Akupainepohjalliset, Koko 40-43 – Ortopediset pohjalliset kivunlievitykseen
19,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
75,49 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €

3x Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
69,90 €

Various Artists - Eurovision Song Contest Basel 2025 (CD)
26,00 €