




Dywany Łuszczów
Matto EMERALD yksinomainen 1013 glamouria, tyylikäs geometrinen kerma / kulta-, 140x190 cm
142,99 €
142,99 €
Ke, 30 huhti - ma, 5 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
unikamattor.se
Tuotteen kuvaus
▪ fleecen korkeus: 12 mm
▪ kokonaispaino: noin 2,40 kg/m2 ( paino voi vaihdella mallin mukaan )
▪ lankatyyppi: Polypropeeni + Polyesteri Shrink
▪ Tuottaja: Dywany Łuszczów
Ylellisyyttä ja eleganssia kotiin - EMERALD-malliston matot
Matto on lisävaruste, joka hyvin usein hallitsee sisustuksen luonnetta sisustuksen pääelementtinä. Valitaan siis malli, joka korostaa asunnon tyyliä muotoilullaan.
EMERALD-malliston matot ovat kauniita asusteita glamour-tyyliin. Muodikkaat kuviot yhdistettynä uskomattoman tyylikkäisiin väreihin saavat maton tuomaan ripauksen ylellisyyttä mihin tahansa sisustukseen. Esteettisten arvojen lisäksi malliston kiistaton etu on myös korkein laatu. Polypropeeni, johon on lisätty polyesteriä, tekee kodin jäsenet ja vieraat tyytyväisiksi maton tarjoamasta mukavuudesta. Näiden kuitujen yhdistelmä saa maton muuttamaan hieman sävyjään valon tulokulmasta riippuen, ja lanka kimaltelee - tämä on polyesterin luonnollinen ominaisuus.
EMERALD-mattojen eksklusiivinen muotoilu sopii täydellisesti olohuoneen, makuuhuoneen tai minkä tahansa muun tilan sisustukseen. Se täydentää täydellisesti modernia sisustusta. Klassisissa järjestelyissä tyylikkäät värit korostavat tyylin rauhaa ja harmoniaa.
EMERALD-malliston mattojen ominaisuudet:
- Maukkaat kuviot yhdistettynä tyylikkäisiin väreihin ilahduttavat kaikkia glamour-tyylin ja modernin tyylikkyyden ystäviä;
- Kullan lisääminen jokaiseen kuvioon korostaa malliston eleganssia ja nykyaikaisuutta;
- 12 mm:n nukka on helppo puhdistaa, säännöllinen imurointi riittää pitämään maton hyvännäköisenä monta vuotta;
- Korkealaatuisen polypropeenin ja kutistuvan polyesterin yhdistelmä tekee EMERALD-malliston matoista kestäviä, kulutusta kestäviä ja miellyttävän tuntuisia;
- Synteettinen lanka on täysin turvallista allergikoille, lapsille ja ympäristölle, kuten OEKO-TEX-sertifikaatti vahvistaa;
- Mattoa voidaan käyttää myös lattialämmityksen kanssa;
Glamour-tyyliset sisätilat ihastuttavat eleganssillaan ja tyylillään. EMERADL-matto, jossa on kauniit ja tyylikkäät värit, on epäilemättä täydellinen lisä koko järjestelyyn.
Rakastuimme EMERALD-malliston mattoihin ensi silmäyksellä! Kuinka paljon pidit niistä?
Artikkelin numero
f1c7cfbe-a6df-4bbf-8cda-d076cb0c1823
Tuotetiedot | |
---|---|
EAN | 5904145499758 |
Dywany Łuszczów
Matto EMERALD yksinomainen 1013 glamouria, tyylikäs geometrinen kerma / kulta-, 140x190 cm
142,99 €
142,99 €
Ke, 30 huhti - ma, 5 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
unikamattor.se
Samanlaisia myydyimpiä

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

Indiana Jones: 4-Movie Collection (4K Ultra HD + Blu-ray) (9 disc)
54,95 €
Aikaisempi alin hinta:
99,95 €

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Svart
11,99 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
79,95 €
Aikaisempi alin hinta:
92,11 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €
Suosituksia sinulle

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (20-Pack)
14,49 €

Osram TYREinflate 1000 minikompressori
58,04 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

Conclave (DVD)
15,90 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

DEADPOOL & WOLVERINE
32,90 €

Trampoliiniturvaverkko 396 cm sisäreunalla
66,00 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm (Svartvit)
10,99 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €