
Poly Reindeer Xl juotos- ja ohjelmointisarja
84,90 €
84,90 €
Ke, 28 touko - ke, 4 kesä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Pricenet
Tuotteen kuvaus
Etsitkö hauskaa itse tehtyä jouluprojektia? Kokoa ja ohjelmoi tämä erittäin suuri polyporohahmo ja saa sen ledit loistamaan kaikissa sateenkaaren väreissä! Ihanteellinen sekä aloittelijoille että edistyneille tekijöille! Tämä opettavainen ja hauska sarja yhdistää juotos- ja ohjelmointitaidot yhteen Xl-kokoiseen projektiin. Ensin sinun on juotettava joitain yksinkertaisia komponentteja kuparipinnoitettuun piirilevyyn. Komponentit sisältävät hienoja Rgb-ledejä, joilla on erityinen hajavaikutelma. Kun juotostyö on valmis, voit ohjelmoida eri ledien värit ja valotehosteet sisäänrakennetun Arduino Nano Everyin ansiosta. Arduinoon ohjelmoidaan esiohjelmoituja joitain perus-LEd-tehosteita, joten sarjasi toimii, kun annat siihen virtaa mukana tulevalla sovittimella. Tai voit kirjoittaa oman koodisi käytettävissä olevan esimerkkikoodin perusteella. Löydä esimerkkikoodi ja täydellinen käyttöopas tämän tuotesivun käyttöoppaasta ja lataukset -välilehdestä. Ohjelmoitavat lisäosat Tämän projektin piirilevy on suunniteltu erityisesti niin, että voit lisätä erilaisia lisäosia. Lisää esimerkiksi vanha näyttö viestien näyttämiseksi tai ohjelmoi se laskemaan päiviä jouluun! Tai lisää Iot Tuya -siru, jotta projektisi voi kommunikoida älypuhelimesi kanssa. Voit jopa lisätä äänimikrofonin, liiketunnistimen tai valosensorin. Nauti kirkkaista Rgb-ledeistä, söpöistä tai söpöistä. Lisää hahmoja tulossa pian! Lisävaatimukset Tämä sarja ei sisällä juotoskolvia, juotostinaa, pihtejä tai juotosmattoa. Kaikki nämä työkalut ovat saatavilla sivustoltamme! Etkö ole kiinnostunut juottamisesta? Tutustu!.
Tuotteen perustiedot: •• Käyttöohje Kielet: hollanti, englanti, ranska, saksa, espanja •• Päävärit: harmaa •• Syvyysyksikkö: 9 cm •• Korkeusyksikkö: 32 cm •• Leveysyksikkö: 23 cm •• Painoyksikkö : 660 G • Tekniset tiedot: •• Tekniset tiedot Sarjat & moduulit: Virtalähde: 5 V €" 2,1 A Max. (kaapeli sis.)
• Käyttöominaisuudet: •• Koodaustaito: 2 •• Elektroniikkataitotaso: 1 •• Mekaniikkataitotaso: Ei mitään •• Juotostaidon taso: 2.
Artikkelin numero
3bb18944-45cb-4a2f-a2ca-0fef3e14e296
Poly Reindeer Xl juotos- ja ohjelmointisarja
84,90 €
84,90 €
Ke, 28 touko - ke, 4 kesä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Pricenet
Samanlaisia myydyimpiä

POP MART Labubu The Monsters Macaron 17 cm
18,90 €

Twisters (Blu-ray)
4,95 €
Aikaisempi alin hinta:
17,90 €

The Bikeriders (Blu-ray)
4,95 €
Aikaisempi alin hinta:
16,95 €

Dune: Part Two (Blu-ray)
12,95 €

POP MART Labubu Hirviöt Big into Energy 17 cm
20,90 €

Godzilla x Kong: The New Empire (Blu-ray)
17,95 €

Anchorman (4K Ultra HD)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
27,95 €

Joker: Folie À Deux (Blu-ray)
17,95 €

The Fall Guy (Blu-ray)
16,95 €

Bad Boys: Ride or Die (Blu-ray)
16,95 €
Suosituksia sinulle

The Marvels
7,95 €

ADDAMS FAMILY VALUES
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
27,90 €

Itse Ilkimys 4 (Blu-ray)
17,95 €

Ihmeotukset: Dumbledoren salaisuudet - Limited Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
32,95 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
75,49 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €

3x Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
69,90 €

Various Artists - Eurovision Song Contest Basel 2025 (CD)
26,00 €

Aquaman and the Lost Kingdom
7,95 €