










Samsung Galaxy A70 / A70s Suojakuori Suojakotelo TPU-silikonista valmistettu raitaoptiikan suojakansi ja karkaistusta lasista valmistettu takapuoli
17,00 €
17,00 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Cadorabo-Shop
Tuotteen kuvaus
SUUNNITTELU: Suoja, joka ei ole havaittavissa (silikoni sivuilla ja karkaistu lasi takana). Riippumatta siitä, minkä värin valitset, matkapuhelimesi on hyvin suojattu. Tämä kotelo on selvästi parempi kuin monet muut kotelot ja on siksi erityisen suosittu.
TOIMINTO: Kaikkia toimintoja voidaan käyttää ilman rajoituksia, painikkeet ja nupit ovat helposti käytettävissä ja kaikki portit ovat vapaasti käytettävissä. Sileästä pinnasta huolimatta kotelo istuu erittäin hyvin ja luistamatta kädessä.
LAATU: Tämän kotelon käsittelyssä käytettiin vain korkealaatuisia materiaaleja, jotta matkapuhelinkuoresta tulisi mahdollisimman vankka ja kestävä.
SUOJUS: Matkapuhelinkotelo tarjoaa erinomaisen suojan, joka kietoo matkapuhelimen ympärille törmäyksen sattuessa. Kulmat ja reunat ovat turvassa naarmuilta ja muilta tahroilta. Kännykän kotelo peittää koko takaosan (paitsi kamera, mahdollisesti muut tärkeät elementit ja yksityiskohdat).
MUUT: Hyvästä suojauksesta huolimatta suosittelemme näyttöön suojakalvoa. Tämä tarjoaa lisäsuojaa näyttöä naarmuilta ja on saatavilla myymälästämme. Kuvassa oleva älypuhelin EI sisälly toimitukseen!
Cadorabo Suojakotelo, joka on valmistettu karkaistusta lasista ja TPU-silikonista raidallisessa ilmeessä
Suojakotelon silikoniosa TPU-seoksessa estää kotelon irtoamisen puhelimesta. Lisäksi TPU-sisältö estää tarpeettoman pölyn ja nukkakiinnittymisen, kuten nukkauksen aiheuttamat vaatteissa.
+ Ei ole ärsyttävää kumin hajua
+ Parempi ja tiukempi kotelo kuin puhtaalla silikonilla
+ Suojakuori istuu erittäin hyvin ja Ei. -liuku käteen
+ Kaikki liitännät ovat helppoja ja vapaasti käytettävissä
Tuotteen ominaisuudet:
+ Ainutlaatuinen muotoilu trendikkäissä väreissä
+ Leikkaus kameralle ja liitännälle
+ Helppokäyttöisyyttä ei ole rajoitettu!
+ Sopii erittäin hyvin ja on vakaa muoto ja kuormitus
Moderni kotelon suojakuori on valmistettu luistamattomasta TPU + silikonista
Väri
CRIMSON ROSA
Artikkelin numero
282358de-cd53-4114-bbd0-14883bc47ff1
Samsung Galaxy A70 / A70s Suojakuori Suojakotelo TPU-silikonista valmistettu raitaoptiikan suojakansi ja karkaistusta lasista valmistettu takapuoli
17,00 €
17,00 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Cadorabo-Shop
Samanlaisia myydyimpiä

POP MART Labubu The Monsters Macaron 17 cm
18,90 €

POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko
16,99 €

POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €

Labubu The Monsters Macaron Blind Box från POP MART
23,90 €

Akkupainepesuri 2000W, 21V 3.0Ah, 100 Bar, 6-in-1 suutin, 1 akku, 5m letku – Ihanteellinen auton, puutarhan ja terassin puhdistukseen
52,15 €
Aikaisempi alin hinta:
59,18 €

POP MART Labubu The Monsters Have a Seat 17 cm
19,90 €

POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
13,49 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

Prey (Blu-ray)
9,95 €

Dune: Part Two (Blu-ray)
12,95 €
Suosituksia sinulle

Jaws: The Revenge (4K Ultra HD)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
27,95 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (10-Pack)
9,99 €

Captain America: Brave New World (Blu-ray)
18,95 €

3x Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
69,90 €

Scart-HDMI-muunnin 1080p
7,49 €
Aikaisempi alin hinta:
7,99 €

Trampoliiniturvaverkko 396 cm sisäreunalla
66,00 €

Red Kampiradio aurinkokennoilla, taskulampulla ja 2000mAh Powerbank-hätäradiolla, Survival
16,99 €
Aikaisempi alin hinta:
40,00 €

6x60ml = 360ml - Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
109,00 €

Last Action Hero (4K Ultra HD + Blu-ray)
11,95 €
Aikaisempi alin hinta:
14,95 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €