
Tuotteen kuvaus
Trussardi My Land eau de toilette 50ml on herättävä ja moderni tuoksu, joka sopii kaikille. Tuoksussa yhdistyvät raikkaat sitrukset, pippurit ja vanilja. Se on erityisen kestävä ja sopii täydellisesti arkeen ja juhlaan
Trussardi My Land Eau de Toilette 50 ml on tyylikäs ja hienostunut tuoksu, joka sopii erinomaisesti modernille naiselle. Se on korkealaatuinen tuoksu, joka on sekoitus viattomuutta, puhtautta ja ainutlaatuista romantiikkaa. Tuoksun taustalla on kepeän makea ja lempeä sitrusyhdyskunta, johon sisältyy myös vivahteita vaniljaa, patsulia sekä kookosta.
Se antaa sinulle itsenäisyyden tunteen ja luo kauniin tunnelman ympärillesi sen uniikin aromin ansiosta. Se luo hyvän mielialan ja optimistisen asenteen elämiseen. Trussardi My Land Eau de Toilette 50 ml sopii kaikille naisille, jotka haluavat nauttia hetkestä tai vain tuntuu hyvältä itselleen.
Tuoksu koostuu erittäin rikkaiden aromejen raaka-aineista; puhdasta ruusua, persikkaa sekä virkistystipuja yhdessytettynä muihin raaka-aineisiinsa muodostaen tasapainoisen yhdistelmän tuoksun liittyen ikuiseen romantiikkaan.
Esiintymiseesi tuo mukanaan upeasti hohtavan loiston. Sen tekninen tuoteseloste sisältää myös antiseptisiksi aineeksi hajustettua vetyperoksidia, alkoholia sekä vettä. Tummanpunainen pullo ilmentyy elegantilla akordilla osoittaakseen keskineron symboliciteettia Trussardin perheemme vastaanotolle.
Top 5 ominaisuudet:- Upeat aromeihin:: Ruusu, Persikka ja Virkistysipu
- Korkealaatuinen tuoksu:: Sekoitus Viattomuutta, Puhtautta ja Ainutlaatuista Romantiikkaa
- Tekninen tuoteseloste:: Sisältää Antiseptisiksi Aineeksi Hajustettua Vetyperoksidia, Alkoholia Ja Vetta
- Elegantti Pullo: : Osoittaa Keskineron Symboliciteettia Trussardin Perheemme Vastaanotolle
Artikkelin numero
7cde767c-94d5-4887-9567-c417f0f4407f
Ominaisuudet | |
---|---|
Volyymi | 50 ml |
Soveltuvuus | Miesten |
Kausi | Talvi |
Hajusteen pääasialliset sydäntuoksut | Bergamotti, Laventeli, Nahka, Mandariini, Puu |
Pullotyyppi | Ei uudelleentäytettävä pullo |
Samanlaisia myydyimpiä

Indiana Jones: 4-Movie Collection (4K Ultra HD + Blu-ray) (9 disc)
54,95 €
Aikaisempi alin hinta:
99,95 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Svart
11,99 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
79,95 €
Aikaisempi alin hinta:
92,11 €
Suosituksia sinulle

DEADPOOL & WOLVERINE
32,90 €

Osram TYREinflate 1000 minikompressori
58,04 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €

Aliens (4K Ultra HD + Blu-ray)
27,95 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (20-Pack)
14,49 €

Trampoliiniturvaverkko 396 cm sisäreunalla
66,00 €