Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin markkinapaikka

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Tiedonsiirtokaapelit

Ilmainen toimitus
Vivolink PROUSB3AAF30, 30 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Vivolink PROUSB3AAF30, 30 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Vivolink

2131 €
Ilmainen toimitus
NPORT SECURE DEVICE SERVER 100 NPORT 6610-16, 16x RS-232
NPORT SECURE DEVICE SERVER 100 NPORT 6610-16, 16x RS-232

Moxa Technologies

1938 €
Forever 3m lightning-kabel för både laddning och överföring, Vit
Forever 3m lightning-kabel för både laddning och överföring, Vit

Forever

3,99 €
Ilmainen toimitus
Vivolink PROUSB3AAF20, 20 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Vivolink PROUSB3AAF20, 20 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Vivolink

1800 €
Ilmainen toimitus
Kaiser Elektro Kabelforskruning PG11 Metal 50 stk
Kaiser Elektro Kabelforskruning PG11 Metal 50 stk

Kaiser Elektro

1714 €
Ilmainen toimitus
Kaiser Elektro Kabelforskruning PG9 Metal 50 stk
Kaiser Elektro Kabelforskruning PG9 Metal 50 stk

Kaiser Elektro

1695 €
Ilmainen toimitus
Kaiser 1100.11.94.120, Hopea, Messinki, PG11, 1,2 cm, IP68
Kaiser 1100.11.94.120, Hopea, Messinki, PG11, 1,2 cm, IP68

Kaiser Fototechnik

1555 €
Ilmainen toimitus
Aten CL1308N, IT, 1280 x 1024 pikseliä, Telineasennus, 22 W, 1U, Musta
Aten CL1308N, IT, 1280 x 1024 pikseliä, Telineasennus, 22 W, 1U, Musta

Aten Technology

1533 €
Ilmainen toimitus
Vivolink PROUSB3AAF10, 10 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Vivolink PROUSB3AAF10, 10 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Vivolink

1512 €
Ilmainen toimitus
Kaiser Elektro Kabelforskruning M63 Metal 5 stk
Kaiser Elektro Kabelforskruning M63 Metal 5 stk

Kaiser Elektro

1470 €
Ilmainen toimitus
-44%
Molex 2012670005 1000 pcs Universal Serial Bus (USB) Shielded I/O Receptacle, Type C, Right-Angle, Top Mount, Surface Mount, 0.76µm
Molex 2012670005 1000 pcs Universal Serial Bus (USB) Shielded I/O Receptacle, Type C, Right-Angle, Top Mount, Surface Mount, 0.76µm

Molex

1462 € 2631 €
Ilmainen toimitus
Helukabel 803926-500 Lyslederkabel Multimode OM1 Sort 500 m
Helukabel 803926-500 Lyslederkabel Multimode OM1 Sort 500 m

Helukabel

1226 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USB3.0AAF30AOP, 30 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Microconnect USB3.0AAF30AOP, 30 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Microconnect

1207 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USB3.0AAF15AOP-BACKWARDS, 15 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Microconnect USB3.0AAF15AOP-BACKWARDS, 15 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Microconnect

1128 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USB3.0AB30BOP, 30 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Microconnect USB3.0AB30BOP, 30 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Microconnect

1127 €
Ilmainen toimitus
Lindy 39392, Lähetin & vastaanotin, Langallinen, 300 m, 3840 x 2160 pikseliä, Musta, Metalli
Lindy 39392, Lähetin & vastaanotin, Langallinen, 300 m, 3840 x 2160 pikseliä, Musta, Metalli

Lindy

1123 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USB3.0AAF25AOP, 25 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Microconnect USB3.0AAF25AOP, 25 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Microconnect

1112 €
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232
(1)
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232

STARTECH

1072 €
Ilmainen toimitus
Vaddio 440-1005-054, 30 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Vaddio 440-1005-054, 30 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Vaddio

1054 €
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232
(1)
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232

STARTECH

1041 €
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232
(1)
USB-keskitin Startech ICUSB23216FD USB-RS232

STARTECH

1036 €
Ilmainen toimitus
Lanview LVO231998-200, 200 m, OM3
Lanview LVO231998-200, 200 m, OM3

Lanview

1035 €
Ilmainen toimitus
SEH dongleserver Pro®, Musta, Sininen, Ethernet LAN, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, Mac OS
SEH dongleserver Pro®, Musta, Sininen, Ethernet LAN, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, Mac OS

Seh Computertechnik

1019 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USB3.1CC20OP, 20 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Musta
Microconnect USB3.1CC20OP, 20 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Musta

Microconnect

983 €
Ilmainen toimitus
Vaddio 440-1005-023, 20 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Uros/uros, Musta
Vaddio 440-1005-023, 20 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Uros/uros, Musta

LEGRAND

960 €
Ilmainen toimitus
Helukabel 802918-500 Lyslederkabel Multimode OM2 Sort 500 m
Helukabel 802918-500 Lyslederkabel Multimode OM2 Sort 500 m

Helukabel

954 €
Ilmainen toimitus
Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-TAA-60, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-
Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-TAA-60, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-

Allied Telesis

932,53 €
USB A - USB C kaapeli Logitech 939-001802           Musta
USB A - USB C kaapeli Logitech 939-001802 Musta

Logitech

919,80 €
Ilmainen toimitus
Vivolink PROUSB3AAF5, 5 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Vivolink PROUSB3AAF5, 5 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

Vivolink

913 €
Ilmainen toimitus
Kaiser Elektro Kabelforskruning 2 Metal 10 stk
Kaiser Elektro Kabelforskruning 2 Metal 10 stk

Kaiser Elektro

902 €