Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin markkinapaikka

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Tiedonsiirtokaapelit

Ilmainen toimitus
Qoltec 54323, 0,5 m, LC/UPC, LC/UPC
Qoltec 54323, 0,5 m, LC/UPC, LC/UPC

Qoltec

27,92 €
Ilmainen toimitus
Renkforce RF-4212156, 0,2 m, 2 x SATA 15-pinninen, Molex (4-pin), Uros, Naaras, Suora
Renkforce RF-4212156, 0,2 m, 2 x SATA 15-pinninen, Molex (4-pin), Uros, Naaras, Suora

Renkforce

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 1M
ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 1M

Extralink

27,92 €
Ilmainen toimitus
-5%
Sandberg USB-C 3.1 > USB-A 3.0 0.2m, 0,2 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Valkoinen
Sandberg USB-C 3.1 > USB-A 3.0 0.2m, 0,2 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Valkoinen

Sandberg

27,92 € 29 €
Ilmainen toimitus
EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 1M
EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 1M

Extralink

27,92 €
Ilmainen toimitus
-14%
Weidmüller CLI C 1-3 GE/SW Ö MP, 5 mm, Keltainen, PVC-muovi, 3 mm, 4,2 mm, 5 mm
Weidmüller CLI C 1-3 GE/SW Ö MP, 5 mm, Keltainen, PVC-muovi, 3 mm, 4,2 mm, 5 mm

Weidmüller

27,92 € 33 €
Ilmainen toimitus
-23%
Kabel USB Unitek 3.0 micro B, 1m (Y-C461GBK)
Kabel USB Unitek 3.0 micro B, 1m (Y-C461GBK)

Unitek

27,92 € 36 €
Ilmainen toimitus
USB Defender Cable Usb Defender Usb-lightning Cable 1m 2.1A White and Black
USB Defender Cable Usb Defender Usb-lightning Cable 1m 2.1A White and Black

Defender

27,92 € 29 €
Ilmainen toimitus
Microconnect USBABMICRO3ANG, 3 m, Micro-USB B, USB A, USB 2.0, 480 Mbit/s, Musta
Microconnect USBABMICRO3ANG, 3 m, Micro-USB B, USB A, USB 2.0, 480 Mbit/s, Musta

Microconnect

27,92 €
Ilmainen toimitus
USB Defender USB AM-TYPE C cable 1m 2.1A gold
USB Defender USB AM-TYPE C cable 1m 2.1A gold

Defender

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
PremiumCord ku31cf1bk, 1 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 480 Mbit/s, Musta
PremiumCord ku31cf1bk, 1 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 480 Mbit/s, Musta

Premiumcord

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
InLine 27303R, 0,3 m, SATA I, Läpinäkyvä
InLine 27303R, 0,3 m, SATA I, Läpinäkyvä

Inline

27,92 €
Ilmainen toimitus
Akyga AK-CA-45, 0,2 m, Uros/naaras, Musta, 1 kpl, 94 mm, 180 mm
Akyga AK-CA-45, 0,2 m, Uros/naaras, Musta, 1 kpl, 94 mm, 180 mm

Akyga

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
Ugreen USB cable Nickel plated USB-C QC3.0 UGREEN cable 0.25m with aluminum plug black
Ugreen USB cable Nickel plated USB-C QC3.0 UGREEN cable 0.25m with aluminum plug black

Ugreen

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
QOLTEC 54010 Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 1m
QOLTEC 54010 Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 1m

Qoltec

27,92 €
Ilmainen toimitus
Ventev USB cable Ventev cable 1.2M USB-A/microUSB silver/silver 29428
Ventev USB cable Ventev cable 1.2M USB-A/microUSB silver/silver 29428

Ventev

27,92 €
Ilmainen toimitus
Lindy 36630, 0,5 m, USB A, Mini-USB B, USB 2.0, 480 Mbit/s, Harmaa
Lindy 36630, 0,5 m, USB A, Mini-USB B, USB 2.0, 480 Mbit/s, Harmaa

Lindy

27,92 €
Ilmainen toimitus
StarTech.com USB2CC2M, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, Uros/uros, Musta
StarTech.com USB2CC2M, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, Uros/uros, Musta

Startech.Com

27,92 €
Ilmainen toimitus
USB Defender USB AM-TYPE C cable 1m 2.1A white-black
USB Defender USB AM-TYPE C cable 1m 2.1A white-black

Defender

27,92 €
Ilmainen toimitus
StarTech.com USBINT5PIN24, 0,609 m, IDC, IDC, Naaras, Naaras, Suora
StarTech.com USBINT5PIN24, 0,609 m, IDC, IDC, Naaras, Naaras, Suora

Startech.Com

27,92 €
Ilmainen toimitus
ProXtend FO-LCLCOM5D-004, 4 m, OM5, LC/UPC, LC/UPC, Uros
ProXtend FO-LCLCOM5D-004, 4 m, OM5, LC/UPC, LC/UPC, Uros

Convena

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
Nanoxia NX4PY2ESR, 0,2 m, Molex (4-pin), 2 x Molex (4-pin), Uros, Naaras, Suora
Nanoxia NX4PY2ESR, 0,2 m, Molex (4-pin), 2 x Molex (4-pin), Uros, Naaras, Suora

Nanoxia

27,92 €
Ilmainen toimitus
StarTech.com UUSBHAUB1M, 1 m, USB A, Micro-USB B, USB 2.0, Uros/uros, Musta
StarTech.com UUSBHAUB1M, 1 m, USB A, Micro-USB B, USB 2.0, Uros/uros, Musta

Startech.Com

27,92 €
Ilmainen toimitus
Manhattan 355285, 0,15 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta
Manhattan 355285, 0,15 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5000 Mbit/s, Musta

MANHATTAN

27,92 €
Ilmainen toimitus
Deltaco USBC-1371M, 0,5 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 10000 Mbit/s, Kulta
Deltaco USBC-1371M, 0,5 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 10000 Mbit/s, Kulta

Deltaco

27,92 €
Ilmainen toimitus
Lindy USB A/B, USB A, USB B, Musta
Lindy USB A/B, USB A, USB B, Musta

Lindy

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
-18%
Ttec AlumiCable, 1,2 m, Lightning, USB A, Uros, Uros, Punainen
Ttec AlumiCable, 1,2 m, Lightning, USB A, Uros, Uros, Punainen

Ttec

27,92 € 34 €
Ilmainen toimitus
ProXtend FO-LCSCOM3D-0015, 1,5 m, OM3, LC/UPC, SC/UPC, Uros
ProXtend FO-LCSCOM3D-0015, 1,5 m, OM3, LC/UPC, SC/UPC, Uros

Convena

27,92 € 28 €
Ilmainen toimitus
-24%
Weidmüller CLI C 1-3 GE/SW G MP, 5 mm, Keltainen, PVC-muovi, 3 mm, 4,2 mm, 5 mm
Weidmüller CLI C 1-3 GE/SW G MP, 5 mm, Keltainen, PVC-muovi, 3 mm, 4,2 mm, 5 mm

Weidmüller

27,92 € 37 €
Ilmainen toimitus
EFB Elektronik K5248SW.5V2, 5 m, USB A, USB A, USB 2.0, 480 Mbit/s, Musta
EFB Elektronik K5248SW.5V2, 5 m, USB A, USB A, USB 2.0, 480 Mbit/s, Musta

Efb Elektronik

27,92 € 28 €