12 kpl kiillotushiontarumpukumi-istukka pyörivään työkaluun
18,99 €
18,99 €
To, 27 elo - pe, 28 elo
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä sarja sisältää 12 kappaletta rumpukumi-istukkaa, joista jokainen on valmistettu 100 % upouusista ja korkealaatuisista materiaaleista. Istukat on valmistettu kestävästä kumista ja raudasta, ja niissä on luistamaton pinta, joka takaa luotettavan suorituskyvyn käytön aikana. Ne on suunniteltu erityisesti hiontarumpujen tai hiontahihnojen säilyttämiseen, ja ne soveltuvat muotoiluun, uritukseen ja lasikuidun ja vastaavien materiaalien työstämiseen.
Jokaisen istukan tangon halkaisija on 3,175 mm (1/8 tuumaa), mikä sopii täydellisesti pieniin reikiin ja muihin pyöriviin työkaluihin tarjoten tarkkuutta ja monipuolisuutta. Istukan halkaisija on 12,7 mm (1/2 tuumaa), kun taas tangon halkaisija on 3,0 mm. Pakkauksen kokonaispaino on noin 57 g (2,0 unssia), mikä tekee siitä kevyen ja helppokäyttöisen.
Nämä istukat ovat ihanteellisia sekä ammattikäyttöön että kotikäyttöön, ja ne tarjoavat johdonmukaisia tuloksia erilaisissa kiillotus- ja hiontatehtävissä. Pakkaus sisältää täsmälleen 12 kappaletta rumpukumi-istukkaa, kuten on ilmoitettu, mikä varmistaa, että saat täyden määrän projekteihisi.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
6ef9d96c-51c1-5376-9113-b33f2b589017
12 kpl kiillotushiontarumpukumi-istukka pyörivään työkaluun
18,99 €
18,99 €
To, 27 elo - pe, 28 elo
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja