2-osainen kukkakuvioinen nahan leikkuumuottisarja, teräksinen 4-lehtisen apilan lävistysmuotti tee-se-itse-askarteluun
21,99 €
21,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
Kukan muoto: Tämä sarja sisältää 2 kpl erikokoisia kukan muotoisia leikkuumuotteja, jotka vastaavat erilaisiin tarpeisiisi.
Laaja käyttöalue: Näitä muotteja voidaan käyttää kerroksellisille kankaille, nahkatuotteille ja polymeerimassalle, ja ne sopivat täydellisesti käsitöihin ja korujen valmistukseen.
Valmistettu seosteräksestä: Lävistysmuotit on valmistettu seosteräksestä, jolla on korkea tiheys, eivätkä ne muutu helposti.
Terävä terä: Nahan leikkuumuotin terä on terävä, joten voit leikata materiaalit nopeasti ja siististi.
Hyvä vakaus: Manuaalista pistehitsaustekniikkaa hyödyntävillä ontoilla lävistysmuoteilla on hyvä vakaus ja pitkä käyttöikä.
Tekniset tiedot
Tuotetyyppi: Kukan muotoinen nahan leikkuumuotti
Materiaali: Seosteräs
Muoto: 4-lehtinen kukka
Laaja käyttöalue: Voidaan käyttää kerroksellisille kankaille, nahalle ja polymeerimassalle, sopii reikien tekemiseen matkapuhelimen kameran suojakuoriin, vöihin tai muihin pieniin nahkatuotteisiin, täydellinen käsitöihin ja korujen valmistukseen
Pakkausluettelo
2 x Kukan muotoinen nahan leikkuumuotti
1 x Säilytyslaatikko
Tyytyväisyystakuu: Asiakkaamme ovat meille ensisijaisen tärkeitä. Jos huomaat tuotteessa ongelmia tavaran vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai väärän määrän tuotteita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää huoltopalvelua.
Tuotenro
35e42698-3d97-5f21-8344-61f9f40f5db3
2-osainen kukkakuvioinen nahan leikkuumuottisarja, teräksinen 4-lehtisen apilan lävistysmuotti tee-se-itse-askarteluun
21,99 €
21,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja