3-osainen korupihdisarja, sisältää lenkkipihdit, pyöröpihdit ja nailonleukapihdit – DIY-korujen valmistukseen.
33,20 €
33,20 €
Ma, 26 loka - to, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Kestävä materiaali: Nämä pihdit on valmistettu hiiliteräksestä, joka on kovaa ja tukevaa, ja niissä on pinnoitetut, liukumattomat kahvat maksimaalisen mukavuuden takaamiseksi.
Monitoimipihdit: Niissä on 6-in-1-muotoilu, jossa on 6 eri kokoa: 3 mm, 4 mm, 6 mm, 7 mm, 9 mm ja 10 mm. Voit käyttää niitä paksun langan taivuttamiseen, ja ne sopivat myös korvakorujen valmistukseen, avoimien välirenkaiden tekemiseen, taivuttamiseen, muotoiluun, nuppineulojen, lenkkien ja muiden lankasilmukoiden työstämiseen.
Hieno muotoilu: Nämä korujen valmistukseen tarkoitetut pihdit on varustettu kaksoislehtijousella turvallista käyttöä sekä sujuvaa avaamista ja sulkemista varten.
Laaja käyttöalue: Nämä pihdit eivät ole vain erinomaisia DIY-työkaluja korujen valmistukseen, vaan niitä voidaan käyttää myös muihin käsitöihin, mikä tekee työstäsi tehokkaampaa.
Jos ystäväsi ovat kiinnostuneita korujen valmistuksesta tai käsitöistä, tämä korupihdisarja on täydellinen lahjavalinta. Pakkauksen sisältö: Saat 3 korupihdit, mukaan lukien 1 lenkkipihdit, 1 taiteelliset nailonleukapihdit ja 1 kärkipihdit.Tuotenro
281ab4a9-f1dc-51a4-9aae-0f6e3c3638eb
3-osainen korupihdisarja, sisältää lenkkipihdit, pyöröpihdit ja nailonleukapihdit – DIY-korujen valmistukseen.
33,20 €
33,20 €
Ma, 26 loka - to, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja