3-osainen sininen virkattu unisieppari, käsintehty pitsi, paha silmä -kuvio, goottilaiset seinäkoristeet
40,00 €
40,00 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Määrä per pakkaus: Pakkaus sisältää 3 samankokoista ja -väristä unisiepparia, jotka on kauniisti suunniteltu kuun, auringon ja tähtien muotoisiksi. Ne ovat uudenlaisia ja ihastuttavia, ja ne lisäävät visuaalista vetovoimaa sekä ovat kauniita ja houkuttelevia koriste-esineitä.
Kätevä ja turvallinen käyttää: Unisiepparikoristeet on valmistettu pääasiassa metallirenkaasta ja pienistä helmistä. Ne ovat käytännöllisiä, eivät haalistu ja niitä on vaikea rikkoa tai muuttaa muotoaan, joten niitä on kätevä käyttää pitkään.
Kokotiedot: Halkaisija: 20 cm / 8 tuumaa. Kokonaispituus sopii herkkien koristeiden luomiseen. Näitä unisieppareita on saatavilla unenomaisina väreinä, joita voidaan käyttää monissa sisustustyyleissä.
Unisieppari: Painajaiset kulkevat reikien läpi ja ulos ikkunasta.
Hyvät unet jäävät loukkuun verkkoon, höyhenet liukuvat nukkuvaa henkilöä kohti, karkottaen painajaiset ja tuoden toivoa. Laaja käyttöalue: Nämä unisiepparikoristeet sopivat sekä sisä- että ulkokäyttöön. Niiden söpö ja trendikäs muotoilu on kaunis lisä pihalle, seinälle, huoneeseen, keittiöön, makuuhuoneeseen tai eteiseen. Ne ovat myös hieno lahja perheenjäsenille ja ystäville, jotka ovat kiinnostuneita näistä kauniista unisiepparikoristeista.Tuotenro
4905f75f-5582-50b7-9dbf-aac41e46f842
3-osainen sininen virkattu unisieppari, käsintehty pitsi, paha silmä -kuvio, goottilaiset seinäkoristeet
40,00 €
40,00 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja