400A puikkoelektrodin pidin, amerikkalaistyyppinen hitsauspuikon kiinnitystyökalu
31,99 €
31,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
Tämä 400–500 A:n yleiskäyttöinen hitsauselektrodin pidin on helppo ja kätevä käyttää. Suuttimen ympärillä on käytetty puhdasta kuparia, mikä takaa hyvän sähkönjohtavuuden ja pienen vastuksen. Kahva on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista raskaaseen käyttöön, tarjoten erinomaisen tuntuman ja runsaasti tarttumapintaa. Tämä elektrodin pidin mahdollistaa elektrodien nopean ja helpon vaihdon. Se tarjoaa korkean johtavuuden ja parannetun kaapeliliitännän.
Tekniset tiedot:
Kunto: 100 % upouusi
Tuotetyyppi: 400 A hitsauselektrodin pidin
Materiaali: Kupari
Väri: Kuten kuvassa
Tuotteen koko: n. 21 x 6,5 x 2,5 cm / 8,3 x 2,6 x 1 tuumaa
Pakkausluettelo:
1 x hitsauselektrodin pidin
Huomautus:
1. Salli pieni mittausvirhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Kiitos ymmärryksestäsi.
2. Näyttöjä ei ole kalibroitu samalla tavalla, kuvissa näkyvä tuotteen väri saattaa poiketa hieman todellisesta kohteesta. Ole hyvä ja ota todellinen tuote standardiksi.
Tyytyväisyystakuu: Asiakkaamme ovat meille ensisijaisen tärkeitä. Jos huomaat tuotteessa ongelmia vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai väärän määrän tuotteita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää huoltopalvelua.
Tuotenro
6543cfba-9bb6-5198-9136-b077507ef129
400A puikkoelektrodin pidin, amerikkalaistyyppinen hitsauspuikon kiinnitystyökalu
31,99 €
31,99 €
To, 22 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja