A3 Lehmusvanerilevyt - Käsittelemätön Puu - 15 Kpl - 420 x 297 x 5 mm - Laserleikkaukseen, Kaiverrukseen ja Maalaukseen
171,99 €
171,99 €
Ti, 27 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
15 luonnollista lehmuspuulevyä A3-koossa – ihanteellisia tarkkaan laserkaiverrukseen, luoviin tee-se-itse-projekteihin ja pienoismalleihin. Sileä ja tasalaatuinen pinta on helppo työstää ja maalata.
Edut
- Hienorakenteinen, sileä lehmuspuu
- Sopii laserkaiverrukseen ja -leikkaukseen
- Ympäristöystävällinen, erittäin vähäpäästöinen materiaali
- Monipuolinen askarteluun ja pienoismalleihin
- Pakkauksessa 15 A3-levyä
Luonnollinen materiaali
Käsittelemättömässä lehmuspuussa on hieno rakenne, tasainen väri ja sileä pinta ilman purseita. Se sopii leikkaamiseen, kaivertamiseen, liimaamiseen ja maalaamiseen.
Laserleikkaukseen
Puulevyjä voidaan käyttää tavallisissa laserkaiverrus- ja laserleikkauslaitteissa. Matala syttymispiste tukee siistiä lopputulosta ja vähäistä savua oikeilla laiteasetuksilla.
Ekologinen ja monipuolinen
Materiaali täyttää tiukan E0-standardin ja sen formaldehydipäästöt ovat lähes olemattomat. Se sopii sisäkäyttöön, kouluihin, päiväkoteihin ja kodin askarteluun. Käytä levyjä 3D-palapeleihin, arkkitehtuurimalleihin, dioraamoihin, nukkekotitarvikkeisiin ja maalauskaavaimiin.
Pakkauksen sisältö
- 15 käsittelemätöntä lehmuspuulevyä
Tekniset tiedot
- Materiaali: luonnollinen lehmuspuu
- Levyn koko: 42 × 29,7 cm (A3)
- Paksuus: 0,5 cm
- Toleranssi: ±0,01 cm
- Väri: luonnollinen
- Tuotetyyppi: käsittelemätön puu
Tuotenro
320b43fe-50d9-50bc-9aae-336c6a8eb348
A3 Lehmusvanerilevyt - Käsittelemätön Puu - 15 Kpl - 420 x 297 x 5 mm - Laserleikkaukseen, Kaiverrukseen ja Maalaukseen
171,99 €
171,99 €
Ti, 27 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja