Aurinko- ja USB-retkeilylyhty 1000LM – 120 LED – Kaukosäädin – Vedenkestävä – Ripustettava
45,21 €
45,21 €
Pe, 23 loka - ke, 28 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
【Erittäin kirkas ja 12 tunnin paloaika】Aurinkoenergialla toimivassa retkeilylyhdyssä on 120 1000 lumenin LED-valoa, jotka palavat 12 tuntia täyden latauksen jälkeen. Lyhdyn täyteen lataaminen USB:n kautta kestää noin 12 tuntia. Langattoman kaukosäätimen avulla voit helposti asettaa 5 valotasoa ilman, että sinun tarvitsee kytkeä päävaloa päälle.
【5 valotilaa】Kaukosäätimellä varustetussa telttalyhdyssä on 5 valotilaa: KORKEA / KESKIKIRKAS / MATALA / VILKKUVA / SOS, mikä tekee siitä sopivan erilaisiin tilanteisiin, kuten retkeilyyn, patikointiin, kalastukseen, vuorikiipeilyyn, lukemiseen, auton korjauksiin, kodin valaistukseen jne.
【2 latausmenetelmää】LED-retkeilylyhtyä voi ladata paitsi tavallisella USB-kaapelilla (sisältyy), myös luotettavalla aurinkoenergialla. Jos sähköt katkeavat, tämä retkeilyvalo on erinomainen valinta hätätilanteisiin, kuten tornadoihin, hurrikaaneihin ja äärimmäisiin lumimyrskyihin.
【Vedenkestävä ja kannettava】Tässä retkeilyvalossa on koukku, jonka avulla voit ripustaa telttavalon ylösalaisin paremman ja laajemman alueen valaistuksen saavuttamiseksi. Vedenkestävän muotoilun ansiosta valoa voidaan käyttää huonolla säällä, kuten sateessa ja lumessa, tai muissa hätätilanteissa.
【Monipuolinen käyttö】Ladattavaa retkeilyvaloa voidaan käyttää retkeilyyn, patikointiin, yölenkkeihin, tee-se-itse-projekteihin, lukemiseen pimeässä, kalastukseen, kokoontumisiin, huoltotöihin, hätätilanteisiin, autotallissa ja muihin aktiviteetteihin. Se sopii erityisesti ulkokäyttöön tai hätävalaistukseksi äkillisten sähkökatkosten aikana.
Tuotenro
99e6784b-9f72-5dba-a449-c354f2b38a3a
Aurinko- ja USB-retkeilylyhty 1000LM – 120 LED – Kaukosäädin – Vedenkestävä – Ripustettava
45,21 €
45,21 €
Pe, 23 loka - ke, 28 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja