Bambuinen ruokailuvälineiden järjestäjä keittiön laatikkolaatikkoon 35x26x5
30,39 €
30,39 €
Ti, 20 loka - to, 22 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
LAATIKOLLE - Aterimen järjestäjä, jonka mitat ovat 35 x 26 x 5 cm. Tämä yleisjakaja sopii kaikkiin laatikoihin.
PUINEN - Laatikon jakaja on valmistettu luonnonmateriaalista, bambusta. Jakaja on kestävä ja kosteutta hylkivä.
KÄYTÄNNÖLLINEN - Aterimen järjestäjä on välttämätön jokaisessa keittiössä. Sen avulla voit järjestää keittiövälineet ja aterimille on oma paikkansa.
KÖYSIMÄINEN - Jakaja on erittäin tilava. Siinä on viisi lokeroa, joihin mahtuu: 4 x aterin, 1 x lokero keittiötarvikkeille.
HELPPO PUHDISTAA - Jakaja voidaan helposti puhdistaa kostealla liinalla.
Tämä aterinlaatikon jakaja on hyödyllinen missä tahansa keittiössä. Luonnonmateriaaleista valmistettu laatikko on helppo puhdistaa ja käyttää. Se pitää aterimet ja keittiövälineet järjestyksessä laatikossa. Laatikon sisäosa auttaa sinua järjestämään laatikon tilan oikein. Sisäosa auttaa sinua pitämään kaappisi järjestyksessä. Sisäosa on yleismaailmallinen, joten se sopii mihin tahansa laatikkoon.
TEKNISET TIEDOT:
- Materiaali: puu
- Pituus: 35 cm
- Leveys: 26 cm
- Korkeus: 5 cm
- Paino (g): 642
- Vallitseva väri: ruskea
Paino, kilo
0.642
Tuotenro
60baf75a-a093-5ee0-b820-b16167328418
Bambuinen ruokailuvälineiden järjestäjä keittiön laatikkolaatikkoon 35x26x5
30,39 €
30,39 €
Ti, 20 loka - to, 22 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja