Björn Axén VOLUMISING Dry Styling Spray 200 ml
39,94 €
39,94 €
Aiempi alin hinta
40,10 €
Ma, 28 syys - ke, 30 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Björn Axén Texture Volume Dry Spray – anna volyymia ja muotoilua 10 sekunnissa
Tarvitsetko nopeaa raikastusta ilman hiusten pesua? Björn Axén Texture Volume Dry Spray on kuivahiussuihke, joka lisää välittömästi volyymia ja keveyttä latistamatta hiuksia tai hilseilemättä. Sen poikkeuksellisen kevyt koostumus toimii kuin näkymätön verkko – nostaa hiuksia, parantaa rakennetta ja lukitsee pidon tuntikausia.
Björn Axén Texturizing and Volumizing Spray sopii kaikille hiustyypeille – ohuista paksuihin, suorista laineikkaisiin. Se on täydellinen apu aamumuotoiluun tai nopeaan raikastukseen ennen ulos lähtöä.
Björn Axén Volume & Texture Dry Spray – toimiva kuivamuotoilu
Eikö ole aikaa pitkille muotoilusessioille? Björn Axén Dry Texturizing Spray toimii välittömästi – suihkuta sitä tyveen kohottaaksesi hiuksia ja antaaksesi luonnollista volyymia. Voit käyttää sitä myös pituuksiin saadaksesi mattapinnan ja trendikkään "sotkuiset hiukset" -efektin.
Björn Axén Styling & Volume Spray on pakollinen hankinta jokaisessa meikkilaukussa – vaivattomaan muotoiluun, milloin ja missä tahansa.
Paino, kilo
0.0
Tuotenro
dc43e5a7-1ba7-5ffd-a3ca-76e14b0723e9
Björn Axén VOLUMISING Dry Styling Spray 200 ml
39,94 €
39,94 €
Aiempi alin hinta
40,10 €
Ma, 28 syys - ke, 30 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja