Clip-on 52 mm säädettävä ND-suodin ND2–ND400 puhelimelle, matkapuhelimen kameralle, älypuhelimelle.
26,66 €
26,66 €
Ma, 26 loka - to, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Puhelimelle. Sopii matkustamiseen, katukuvaukseen, maisemakuvaukseen, intervallikuvaukseen, häihin, lomille ja muihin hauskoihin aktiviteetteihin jne.
Säädettävä ND2–ND400-suodin auttaa vähentämään linssiin pääsevän valon määrää vaikuttamatta väreihin.
Klipsi voidaan kiinnittää useimpiin älypuhelimiin, jotta voit ottaa kuvia kuin ammattimaisella järjestelmäkameralla. 52 mm VND-suodin toimii myös kameroissa, joissa on ø 52 mm kierre.
Valmistettu korkealaatuisesta optisesta lasista ja alumiiniseoskehyksestä, sisältää 18-kerroksisen MRC-pinnoitteen, 1–9 aukon säädettävän valonvaimennuksen ja 360° kierron tarkkoja himmennysasetuksia varten. Tämä suodin on täydellinen erilaisiin tilanteisiin.
Ruuvaa säädettävä ND-suodin puhelinklipsiin, kiinnitä se puhelimeesi, käännä suodin haluamaasi aukkoon valaistusolosuhteiden mukaan ja aloita kuvaaminen. Kuvaamisen aikana voit yksinkertaisesti kääntää suodinta säätääksesi valaistusta eri tehosteita varten.
Tuotenro
8c02ff18-e47e-51d1-ac22-9882f9eec44b
Clip-on 52 mm säädettävä ND-suodin ND2–ND400 puhelimelle, matkapuhelimen kameralle, älypuhelimelle.
26,66 €
26,66 €
Ma, 26 loka - to, 29 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja