Elegantti naisten nahkareppu metallinhohtoisessa kullassa
99,52 €
99,52 €
Ti, 13 loka - to, 15 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tarjoamme naisille uuden malliston italialaisen nahkarepun kultaisena. Reppu on valmistettu korkealaatuisesta italialaisesta nahasta ja siinä on mielenkiintoinen muoto sekä moderni muotoilu.
Tämä reppu on omaperäinen vaihtoehto käsilaukulle. Yhä useammalla naisella on sellainen vaatekaapissaan. Se näyttää erittäin vaikuttavalta selässä. Se on erittäin kevyt, tyylikäs, käytännöllinen ja mukava. Sitä voidaan käyttää urheiluvaatteiden kanssa, matkoilla, kävelyllä, ostoksilla tai töissä. Repussa on kaksi vetoketjutonta ja yksi vetoketjullinen sisätasku, sekä yksi vetoketjullinen tasku selän ulkopuolella. Metalliosat ovat hopeanvärisiä. Repussa on säädettävät olkaimet. Koko reppu sulkeutuu vetoketjulla ja siinä on myös solkikiinnitys. Se toimii myös käsilaukkuna ja sitä voidaan kantaa kahvasta. Se lisää viehätysvoimaa jokaiselle naiselle, koska se on elegantti ja ainutlaatuinen.
Suosittelemme sitä!
Huomautus:
Laukku on ruiskuvärjätty, mikä antaa sille kauniin, kiiltävän pinnan. Tällä tekniikalla värjätyn laukun intensiivisessä käytössä siihen voi kuitenkin tulla hankaumia. Tämä on luonnollinen prosessi, eikä se ole valitusperuste.
JV-koodi:‡O•B¤DťS‹Z¬VľSÎTşV«I¦E
Paino, kilo
0.7
Tuotenro
96ea40b9-e3b9-5461-b3ce-d66abd8b1b32
Tekniset tiedot | |
|---|---|
valmistajan_nimi | Vera Pelle |
Leveys (cm) | 34 |
Pituus (cm) | 35 |
Paksuus (cm) | 13 |
Korvan korkeus (cm) | 22 |
Mark | Vera Pelle |
Sopii A4-kokoon | Kyllä |
Vetoketjullisten taskujen lukumäärä | 2 |
Koko | L |
Elegantti naisten nahkareppu metallinhohtoisessa kullassa
99,52 €
99,52 €
Ti, 13 loka - to, 15 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja