

Game Mill Miraculous Rise of the Sphinx
33,99 €
33,99 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
TP E-commerce
Tuotteen kuvaus
Pariisi tarvitsee sankarin!
Jälleen kerran valojen kaupunki on vaikeuksissa, kun se kohtaa uuden uhan - kaikkien aikojen uhkaavin sentimonsteri aikoo ottaa vallan! Kun omaksut maailmanlaajuisesti tunnettujen supersankareiden Ladybugin ja Cat Noirin persoonat, sinun on paljastettava arkkipahis Hawk Mothin laatima pirullinen suunnitelma - ja murskattava se! Uppoudu Miraculousin maagiseen maailmaan ja kehitä supervoimiasi, kun lähdet suurimmalle matkallesi!
- Eeppinen seikkailu! Uppoudu omaperäiseen tarinaan, kun otat haltuusi kaikkien suosikkisankarit, Ladybugin ja Cat Noirin.
- Joukkueet yhteen! Koe tiimityön jännitys, kun taistelet roistoja vastaan ja tuhoat akumoja yhdessä paikallisessa co-opissa.
- Lisää konnia! Tule kasvokkain tuttujen konnien Hawk Mothin, Gamerin, Weredadin ja Mr. Pigeonin kanssa, ja myös uusien vihollisten kanssa!
- Löytö! Tutki Pariisin katuja Marinetten ja Adrienin roolissa ja paljasta tarina heidän alter egojensa Ladybugin ja Cat Noirin takana.
- Supervempaimia! Käytä Ladybugin nopeasti heittelevää jojo-joota ja Cat Noirin maagista, monipuolista sauvaa heilahtaaksesi tai hypätessäsi taisteluun! Päivitä vempaimia avataksesi uusia tehokkaita liikkeitä!
- Mestari Fu! Vieraile ystäväsi ja mentorisi Master Fu:n luona, jonka viisaat sanat auttavat sinua oppimaan uusia voimia.
- Kwami Shop: Tutustu Kwami-kaupan moniin aarteisiin, kun avaat ennennäkemättömiä taideteoksia, musiikkia ja paljon muuta.
- Ystävyysetsintä: Marinetten ja Adrianin roolissa sinun on tavattava ystäväsi saadaksesi vihjeitä, jotta tarina etenee ja avaat erityisiä ystävyyshetkiä.
Artikkelin numero
8a9f5e9d-8bc1-542d-ad47-a61b7fca9c15
Ominaisuudet | |
---|---|
Pelipainos | Vakio |
Käyttöalusta | PlayStation 5 |
Pelityyppi | Seikkailu, Taistelu, Alusta |
Kehittäjä | Magic Pockets |
Julkaisupäivä | 25/10/2022 |
ESRB-luokitus | E10+ (Kaikki 10+) |
PEGI-luokitus | 7 |
Kustantaja | GameMill Entertainment |
ESRB-sisällönkuvaaja | Fantasiaväkivalta |
Pakkauksen sisältö | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Game Mill Miraculous Rise of the Sphinx
33,99 €
33,99 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
TP E-commerce
Samanlaisia myydyimpiä

6x60ml = 360ml - Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
109,00 €

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Svart
11,99 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 65 mm
10,99 €

Sleep-kuulokkeet - pääpanta ja silmänaamari Bluetooth-kuulokkeilla, musta
18,39 €
Aikaisempi alin hinta:
26,59 €

DEADPOOL & WOLVERINE
32,90 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €
Suosituksia sinulle

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €

42V 2A Pikalataus akkulaturi sähköskootterille sähköpyörän akkulaturi
15,49 €
Aikaisempi alin hinta:
17,49 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
79,95 €
Aikaisempi alin hinta:
92,11 €

Conclave (Blu-ray)
18,90 €

Landmann Fat keräilyastia Triton 3 & 4
57,90 €

Langaton CarPlay & Android Auto -sovitin 2025 – Helppo Plug & Play, Nopea Yhteys, Sopii iPhone & Android
34,00 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €