Ilmainen toimitus yli 29 €
Ilmainen toimitus yli 29 €
Asiakaspalvelu
Helmivalikoima korujen valmistukseen, 6 väriä

Helmivalikoima korujen valmistukseen, 6 väriä

30,93 €

30,93 €

Muutama jäljellä

Ti, 15 syys


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja


Tuotteen kuvaus

Korujen valmistussarja, 6 väriä


Korujen valmistaminen itse on mielenkiintoinen idea vapaa-ajalle ja ennen kaikkea ihanteellinen tapa tukea lapsen kehitystä. Yhdessä ystäviensä kanssa he voivat viettää superhauskan iltapäivän. Rajoittamaton mahdollisuus suunnitella omia kuvioita ja erilaiset värit stimuloivat heidän luovuuttaan ja mielikuvitustaan. Luova prosessi kehittää motorisia taitoja, auttaa keskittymään ja ennen kaikkea lapsi harjoittelee kärsivällisyyttä ja sinnikkyyttä. Se on aikaa vievää toimintaa, mutta tyytyväisyys omien korujen valmistamisesta on korvaamatonta.


Setti sisältää kaiken tarvittavan korujen luomiseen. Suuri järjestelijä sisältää jopa 25 erilaista helmeä 6 värissä. Jokainen löytää suosikkinsa!


Suuri etu on, että jokaisella helmellä on oma paikkansa. Voit pitää asiat järjestyksessä leikkiessäsi. Lisävarusteet, kuten sakset ja kuminauhakela, varmistavat, että sinulla on kaikki tarvittava.


Luo kauniita kaulakoruja, rannekoruja tai sormuksia! Luo oma henkilökohtainen tyylisi!


Sarjan osat:


- helmet 6 pastellivärissä


- kuminauhakela


- sakset


Pakkauksen mitat:


19 cm x 20 cm x 2 cm



Setti on pakattu suureen, koristeelliseen laatikkoon, joten se sopii lahjaksi jokaiselle taiteilijalle. Pienten osien runsauden vuoksi lelu sopii kaikille yli 3-vuotiaille tytöille. Täyttää EN71-standardin ja CE-sertifikaatin.


Tuotenro

dde65526-f5bf-5232-b79a-0ba13c2d98b6

Helmivalikoima korujen valmistukseen, 6 väriä

30,93 €

30,93 €

Muutama jäljellä

Ti, 15 syys


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja