Hydraulinen kytkimen pääsylinterin tangon jarrupumppu M10x1.25mm alumiiniseos moottoripyörään, mönkijään, maastopyörään, sininen
21,99 €
21,99 €
Ti, 22 syys - ke, 23 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tässä kytkimen pääsylinterissä on standardi M10 x 1.25mm kierre, mikä tekee siitä yleisesti yhteensopivan useimpien moottoripyörien, mönkijöiden ja maastopyörien kanssa vastaamaan monipuolisiin tarpeisiisi. Päivitetty perinteisistä jarrupumppumalleista, se parantaa merkittävästi kytkimen vaihtamisen suorituskykyä sujuvamman ja luotettavamman toiminnan takaamiseksi. Herkät ja nopeat kytkimen vaihtovaikutukset lyhentävät vaihtamisnopeuttasi kymmenen prosenttia, parantaen yleistä ajotehokkuutta. Sen kompakti koko ja kevyt rakenne mahdollistavat kätevän asennuksen, ja se voi suoraan korvata alkuperäisen auton vaijerin ilman lisämuutoksia. Valmistettu korkealaatuisesta alumiiniseoksesta, tämä komponentti tarjoaa erinomaisen korroosionkestävyyden, lämmönkestävyyden ja tukevan, kestävän suorituskyvyn pitkäaikaiseen käyttöön.
Tuotetyyppi: Kytkimen pääsylinteri
Materiaali: Alumiiniseos
Soveltuvuus: Moottoripyörään, mönkijään, maastopyörään
Kierre: M10 x 1.25mm
Paketti sisältää:
1 x Kytkimen pääsylinteri
1 x Kiinnike
1 x Ruuvi
1 x Tappi
1 x Pultti
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää jälkimyyntipalvelua.
Tuotenro
0c6f8d11-b98e-5bff-93ac-4a5511c4eddd
Hydraulinen kytkimen pääsylinterin tangon jarrupumppu M10x1.25mm alumiiniseos moottoripyörään, mönkijään, maastopyörään, sininen
21,99 €
21,99 €
Ti, 22 syys - ke, 23 syys
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja