-7 %
Ilmakompressorin pumppupää, 2 sylinteriä, öljyvoideltu,Ei pistoketta, Harmaa
217,10 €
217,10 €
Aiempi alin hinta
232,20 €
Muutama jäljellä
To, 5 marras - ke, 11 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
- kestäviä materiaaleja: valmistettu korkealaatuisesta alumiinista ja raudasta, tämä tuote on suunniteltu kestämään päivittäistä käyttöä ja vastustamaan kulumista ajan myötä.
- tehokas toiminnallisuus: kaksoissylinterirakenne parantaa ilman puristustehokkuutta, mikä tekee siitä täydellisen monenlaisiin tehtäviin ja sovelluksiin.
- hiljainen käyttö: vain 78 db melutason ansiosta tämä tuote takaa rauhallisemman työskennelyympäristön, jolloin voit keskittyä tehtäviisi ilman häiriöitä.
- monipuolinen paineen hallinta: kyky saavuttaa enimmäispainetta 10 baaria tekee siitä yhteensopivan laajan valikoiman pneumaatisten työkalujen ja laitteiden kanssa, tarjoten joustavuutta projekteillesi.
- yksinkertainen asennus: sen kompakti muotoilu ja käyttäjäystävällinen kiinnitysreikien asettelu tekevät siitä helpon integroida olemassa oleviin järjestelmiisi, mikä säästää aikaa ja vaivannäköä asennuksen aikana.
Tekniset tiedot:
- materiaali: alumiini, rauta
- sylinterin halkaisija: 65 mm
- sylinterien määrä: 2
- maksimipaine: 10 bar
- nopeus: 960 rpm
- voitelu: öljyvoitelu
- melutaso: 78 db
- nettopaino: 10 kg
- yhteensopivuus: suunniteltu 3 hp moottoreille
Ostamasi muunnelma on:
- Harmaa
- Ei pistoketta
Tuotenro
63193610-08cb-5542-837a-220d7e5130f0
Ilmakompressorin pumppupää, 2 sylinteriä, öljyvoideltu,Ei pistoketta, Harmaa
217,10 €
217,10 €
Aiempi alin hinta
232,20 €
Muutama jäljellä
To, 5 marras - ke, 11 marras
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja