Intian Taika Vihreä Omena luonnolliset kremihajusteet, 6 g, Rajoitettu erä
31,60 €
31,60 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tuoksun nuotit: vihreä omena ja minttu
Klassinen tuoksu tuoreesta vihreästä omenasta, tällä kertaa kuitenkin tarjottu pienellä määrällä tuoretta minttua. Tämä mielenkiintoinen lisäys yllättää sinut positiivisesti.
Teille omistetut hajuvedet ovat hienon kermankaltaisia, koostuvat luonnollisista aineista ilman synteettisiä säilöntäaineita. Kermän kestävyyden varmistavat ekologiset, hipoallergeeniset kasvi-vahat. Hajuvedet pakataan soikeisiin, kierrettäviin rasioihin, jotka on valmistettu ruusupuusta tai akaasiapuusta. Jokainen rasia on erilainen, ainutlaatuinen ja voi olla vaalea tai tumma puun väri. Pakkaus on käytännöllinen, toiminnallinen ja varmistaa turvallisen hajuveden käytön.
Ainesosat:
- esenssit
- tee-puun öljy säilöntäaineena
- vehnän alkioöljy (E-vitamiini)
- aaloe-uute
- mehiläisvaha
- kasvi-vahat
Käyttö: parhaan tuloksen saamme levittämällä pieni määrä kermaa pulssoiville alueille (ranne, korvien takana olevat alueet, ohimot, kyynärpäiden ja polvien taipumat).
Paino, kilo
0
Tuotenro
7187fbc9-6ac1-5e3d-a7ac-8d9decbcdfac
Intian Taika Vihreä Omena luonnolliset kremihajusteet, 6 g, Rajoitettu erä
31,60 €
31,60 €
To, 17 syys - ma, 21 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja