
JALKAPALLOKENGÄT JOMA DRIBLING 2503 SPORT DRIS2503 IN
64,98 €
64,98 €
Muutama jäljellä
To, 22 loka - ma, 26 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
JOMA DRIBLING 2503 -KENGÄT
Päällinen:
SYNTTEETTINEN
Teknologia: SUOJAUS
Ulkopohja on valmistettu yhdestä kappaleesta korkealaatuista kumia KESTÄVYYS, - Pohja: KESTÄVYYSkumi
- Järjestelmä: VTS
- Nauhoitus: TÄYDELLINEN ISTUVUUS
- Koko: 44
- Pohjallisen pituus: 29 cm
- Unisex-futsalkengät. Edullisen luokan malli, jota suositellaan aloittelijoille tai amatöörijalkapalloilijoille. Nämä monipuoliset kengät sopivat ihanteellisesti nuorille, lupaaville sisäjalkapalloilijoille, jotka haluavat harjoitella ja pelata mukavissa olosuhteissa.
- Päällinen on valmistettu eri materiaalien yhdistelmästä. Toisaalta PVC:stä valmistetut elementit varmistavat vastuksen ja hyvän kontaktin palloon.
- Hengittävyyden ja keveyden optimoimiseksi on lisätty VTS -rei'itettyjä tekstiilielementtejä, jotka auttavat pitämään jalan lämpötilan tasaisena koko ajan. Kevyt tekstiilikieli ja nauhoitus
- TÄYDELLINEN ISTUVUUS tarjoavat tukea ja tarkkaa istuvuutta. Varpaissa käytetään
joka kestää kulutusta ja takaa hyvän pidon sisälattialla.
FLEXO käyttö tekee kengästä vertaansa vailla olevan joustavuuden. Geometristen muotojen käyttö
ROTAATIO varmistaa turvalliset käännökset ja ehkäisee mahdollisia vammoja. Lisäksi joustavien siimojenTuotenro
4f6bd438-4f3f-5896-b780-49c8fc6c2463
JALKAPALLOKENGÄT JOMA DRIBLING 2503 SPORT DRIS2503 IN
64,98 €
64,98 €
Muutama jäljellä
To, 22 loka - ma, 26 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja