JEAN MARC Rebel Chic naisten lahjasetti (Eau de Parfum 100ml + Deodoranttisuihke 150ml)
31,03 €
31,03 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tutustu aistillisten tuoksujen ainutlaatuiseen maailmaan JEAN MARCin Rebel Chic -naisten lahjasetin avulla. Tämä huolella valmistettu setti on täydellinen lahja erilaisiin tilaisuuksiin, kuten syntymäpäiviin, vuosipäiviin tai juhlapyhiin. Setti yhdistää eau de parfyymin ja deodoranttisuihkeen hienostuneen tuoksun luoden harmonisen kokonaisuuden, joka täydentää täydellisesti päivittäistä ihonhoitorutiiniasi.
Rebel Chic Eau de Parfum on ylellisyyden ydin, joka kietoo kehosi ja mielesi ja vie sinut ainutlaatuiselle aistillisten tuoksujen matkalle. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää kukkaisia yksityiskohtia ja puumaisia vivahteita luoden harmonisen kokonaisuuden, joka sopii täydellisesti modernille naiselle.
Rebel Chic -deodoranttisuihke antaa raikkauden ja mukavuuden tunteen tuntikausia. Sen hellävarainen koostumus hoitaa ihoa ärsyttämättä sitä, joten se sopii erinomaisesti myös herkälle iholle. Deodorantti sopii täydellisesti yhteen eau de parfyymin kanssa ja luo yhtenäisen, ihastuttavan auran, joka herättää huomiota ja jää pitkäksi aikaa mieleen.
Naisten lahjasetti sisältää:
- Eau de Parfum 100 ml
- Deodoranttisuihke 150 ml
Varoitukset:
Vältä aineen joutumista silmiin. Vain ulkoiseen käyttöön.
Paino, kilo
0.57
Tuotenro
aeb953d2-1b6e-56d1-b084-46a8ec934bcb
JEAN MARC Rebel Chic naisten lahjasetti (Eau de Parfum 100ml + Deodoranttisuihke 150ml)
31,03 €
31,03 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja