-8 %
Kalsiittihelmet, Pisaranmuotoiset, Korujen valmistukseen, NO.7 Kalsedoni, 6 kappaletta-b
74,26 €
74,26 €
Aiempi alin hinta
80,57 €
Muutama jäljellä
To, 29 loka - ke, 4 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
- ainutlaatuinen esteettinen vetovoima: näiden kalsedonihelmien luonnollinen pisaranmuotoinen muotoilu tuo erottuvan ja tyylikkään lisän mihin tahansa korusuunnitteluun ja korostaa henkilökohtaista tyyliäsi.
- monipuolinen käyttö: täydelliset monenlaisiin tee-se-itse-projekteihin, kuten kaulakoruihin, rannekoruihin ja korvakoruihin, nämä helmet mahdollistavat luovan ilmaisusi uudistamisen.
- laadukas materiaali: kestävästä kalsedonista valmistetut helmet takaavat pitkäikäisyyden ja kiillotetun ulkonäön koruluomuksissasi, mikä tekee niistä luotettavan valinnan jokaiselle käsityöläiselle.
- kevyet mukavuutta varten: niiden kevyt luonne varmistaa, että valmiit korusi ovat mukavia käyttää, joten voit nauttia luomuksistasi koko päivän.
- helppo työstää: suunniteltu helposti integroitaviksi erilaisiin käsityötekniikoihin, nämä helmet sopivat täydellisesti sekä aloittelijoille että kokeneille koruntekijöille, tehden käsityökokemuksestasi nautinnollisen ja stressittömän.
Tekniset tiedot:
- materiaali: kalsedoni
- mitat: 10mm x 30mm
- tuotteen muoto: pisara
- tuotetyyppi: helmet
- yhteensopivuus: sopii korujen, kuten kaulakorujen, rannekorujen ja korvakorujen valmistukseen
Ostamasi variantti:
- NO.7 Kalsedoni
- 6 kappaletta-b
Tuotenro
615031d0-d500-5091-9b33-fde5ef374e26
Kalsiittihelmet, Pisaranmuotoiset, Korujen valmistukseen, NO.7 Kalsedoni, 6 kappaletta-b
74,26 €
74,26 €
Aiempi alin hinta
80,57 €
Muutama jäljellä
To, 29 loka - ke, 4 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja