








Käsikäyttöinen 4,9-20 jalkaa jatkettava oksasaha, terävä terä korkeiden oksien leikkaamiseen, kevyt alumiinikahva.
119,99 €
119,99 €
Ke, 30 huhti - ti, 6 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Bancros
Tuotteen kuvaus
Leikkaa korkea tai matala: Oletko valmis ottamaan haasteet vastaan? Tämä käsikäyttöinen pylvässaha on säädettävissä eri korkeuksille teleskooppivarren ansiosta, jonka pituus vaihtelee 1,5 metristä aina 6,1 metriin. Se on täydellinen korkeiden oksien leikkaamiseen, mutta soveltuu myös alempien oksien, harjojen ja tukien käsisahan käyttöön.
Yhdellä napsautuksella toimiva lukkorakenne: Pylväspuuleikkurissamme on innovatiiviset biomimeettiset perhosleikkurit, jotka tekevät lukitsemisesta ja lukituksen avaamisesta vaivatonta. Tangossa on useita asennusreikiä, jotka mahdollistavat helpon säädön ja lukituksen. Voit luottaa siihen, että tuki on kestävä eikä taivu tai rikkoudu käytön aikana.
Huippuluokan terä: Puutangon sahanterä on valmistettu ruosteenkestävästä ja pitkäkestoisesta 0,05" / 1,2 mm paksuisesta hiiliteräksestä, jossa on teflonpinnoite. Terän päällä on koukkuveitsi, joka irrottaa oksia vetämällä, ja pohjassa oleva koukkuveitsi poistaa juuttuneet oksat leikkaamisen aikana, mikä takaa tehokkuuden ja sujuvuuden.
Turvallinen ja vakaa: Ergonominen kahva ja napaliitännät on valmistettu eristysmateriaalista, mikä lisää turvallisuutta käytön aikana. Vahvistetut ruuvit pitävät sahan ja tangon vakaana, estäen löystymisen ja mahdolliset loukkaantumiset.
Laaja käyttökohde: Jatketussa pylväsleikkurissamme on vakiokierreliitos, joka tekee kokoamisesta helppoa. Sitä voidaan käyttää monenlaisiin tehtäviin, jotka vaativat jatkotangon, kuten chenille-siveltimen, maalaustelan, kaavin, kattotuulettimen pölynimurin tai höyhenpölyn liittämiseen.
Tuotetiedot:
Mallinumero: GZJ-6m5
Käyttötapa: Teleskooppinen
Tangon materiaali: Alumiiniseos
Sahanterän paksuus: 0,05" / 1,2 mm
Tuotteen pituus: 4,9–20 jalkaa / 1,5–6,1 m
Nettopaino: 4,6 lbs / 2,1 kg
Manuaalinen: lataa linkki:
Artikkelin numero
19c6f4f8-354f-5dcf-8d4d-43a5d68da5d5
Käsikäyttöinen 4,9-20 jalkaa jatkettava oksasaha, terävä terä korkeiden oksien leikkaamiseen, kevyt alumiinikahva.
119,99 €
119,99 €
Ke, 30 huhti - ti, 6 touko
Turvallinen maksu
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Bancros
Samanlaisia myydyimpiä

Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €

G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni 10W (20-Pack)
14,49 €

4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Svart
11,99 €

ALIEN: ROMULUS
32,90 €

Bright Beauty Vanity Namira - hollywood peili - meikkipeili - peili valaistus - kolme valotilaa
79,95 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili valoilla 360° käännettävä pöytälevy peili valkoinen 65 x 49 cm peili suurennuslasilla
62,99 €
Aikaisempi alin hinta:
79,11 €

Koiranleikkuri koiran tassuille - Hiljainen ja tehokas tassunleikkuri LED-valolla
16,49 €

SIGNS STEELBOOK
37,90 €

4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €

Gladiator II (Blu-ray)
17,95 €
Suosituksia sinulle

Osram TYREinflate 1000 minikompressori
57,04 €

4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto 65 mm
10,99 €

Joker: Folie À Deux Steelbook (4K Ultra HD + Blu-ray)
32,95 €

Sonic The Hedgehog 3 (Blu-ray)
18,90 €

SIXTH SENSE STEELBOOK
32,90 €

FENCHILIIN Hollywood meikkipeili Valaistu peili kolme valotilaa pöytälevy seinäkiinnitys valkoinen 58 x 46cm
79,95 €
Aikaisempi alin hinta:
92,11 €

Indiana Jones: 4-Movie Collection (4K Ultra HD + Blu-ray) (9 disc)
54,95 €
Aikaisempi alin hinta:
99,95 €

Trampoliiniturvaverkko 396 cm sisäreunalla
66,00 €

INF Melua vaimentavat ja ääntä eristävät korvatulpat kahvoilla
12,59 €

Pulp Fiction (4K Ultra HD)
27,95 €