Kasvojen alaspäin tyyny, leikkauksen jälkeinen tuki, mukava istuvuus,VALKOINEN
101,05 €
101,05 €
Muutama jäljellä
Ma, 26 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
- parannettu palautumisen tuki: suunniteltu tarjoamaan optimaalista sijoittelua ja mukavuutta silmäleikkauksen ja muiden toimenpiteiden jälkeen, varmistaen sujuvamman paranemisprosessin.
- mukautettu istuvuus: säädettävät silmukat mahdollistavat henkilökohtaisen istuvuuden, joka sopii erilaisille kasvojen muodoille, tarjoten maksimaalista mukavuutta ja tehden siitä sopivan kaikille.
- paineenlievitys: u-muotoisen muistivaahdon rakenne auttaa lievittämään painetta kasvojen herkillä alueilla, edistäen nopeampaa toipumista ja vähentäen epämukavuutta.
- hengittävä muotoilu: varustettu hengittävällä päällisellä ja ilmanvaihtokanavilla varmistaen riittävän ilmanvaihdon pitkäaikaisessa käytössä, pitäen sinut viileänä ja mukavana.
- monipuolinen käyttö: ei vain ihanteellinen leikkauksen jälkeiseen palautumiseen, vaan myös loistava hierontoihin ja vatsalla nukkuville, jotka etsivät mukavaa tukea, parantaen kokonaisvaltaista rentoutumista.
Tekniset tiedot:
- materiaali: polyesteri / puuvilla
- täyte: vaahdotus
- muoto: viiste
- langantiheys: 100 tc
- kankaan tiheys: 20
- hoitoohjeet: puhdista tahrat miedolla pesuaineella; kuivata ilmassa
Ostamasi muunnelma on:
- VALKOINEN
Tuotenro
520e65e0-6666-5f82-b8cf-6e23fbf07853
Kasvojen alaspäin tyyny, leikkauksen jälkeinen tuki, mukava istuvuus,VALKOINEN
101,05 €
101,05 €
Muutama jäljellä
Ma, 26 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja