Klassiset viisisormiset miesten nahkakäsineet EKRAN lämpimät BELTIMORE
29,07 €
29,07 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Beltimore® on Euroopan markkinoilla toimiva tuotemerkki, joka tarjoaa tyylikkäitä ja toimivia asusteita. Nahkavöiden, jotka ovat tuotemerkin lippulaivatuote, lisäksi voit ostaa myös lompakoita, käsilaukkuja, salkkuja, pussukoita ja muita naisten ja miesten vaatekaappiin sopivia tuotteita. Tämän tuotemerkin tuotteille on ominaista erittäin hyvä laatu, huoltopalvelu ja houkuttelevat hinnat.
Meillä on ilo tarjota Beltimore®:n klassisia miesten nahkakäsineitä. Jokainen pari on standardoitu – koossa L on aina samat arvot.
L-koon käsineissä on myös kosketusnäyttötoiminto oikeassa etusormessa – voit käyttää älypuhelinta ja muita kosketusnäyttölaitteita käsineiden kanssa.
Käsineet on lisäksi eristetty miellyttävällä mustalla turkilla.
☑️ tuote johtavalta eurooppalaiselta tuotemerkiltä - klassinen ja hyvin viimeistelty malli
☑️ Kosketussormi - oikeassa sormenpäässä on sisäänrakennettu kosketussormi toiminto näyttöihin
☑️ valmistettu pehmeästä, luonnonmukaisesta lampaannahasta, miellyttävä koskettaa ja kestävä
☑️ lisäksi eristetty polyesteriturkiksella - ne tarjoavat mukavuutta jopa erittäin kylminä päivinä
☑️ klassinen, sileä ilman lisäkoristeita - genren klassikko, ajaton tyyli
☑️ ne sopivat miesten käsiin erittäin hyvin, ovat miellyttävät pukea ja riisua nopeasti
☑️ jokainen pari on pakattu erilliseen pussiin ja jokaisessa parissa on tietolappu tuotteesta, koosta, koodista ja tuotemerkistä
☑️ Jotta kätesi saisivat optimaalisen eristyksen kylmää vastaan, käsineiden vuori on valmistettu tekoturkiksesta, joka on miellyttävä koskettaa. Tämä vuori tekee talvikävelyistäsi nautinnollisempia.
Käsineet TOUCH FINGER -toiminnolla
☝ Mukavuus ja tyyli: Kosketussormitoiminto
☝ Käsineet yhdistävät luonnonnahan ylellisyyden moderniin teknologiaan.
Huomaamattoman Kosketussormi-toiminnon ansiosta voit vapaasti:
? Käyttää älypuhelimia ja tabletteja riisumatta käsineitäsi.
? Kirjoittaa viestejä, vastata puheluihin tai käyttää navigointia sujuvasti.
? Oikean etusormen päässä käytetty teknologia takaa tarkan käytön säilyttäen samalla käsineiden lämmön ja elegantin, klassisen ulkonäön. Ei enää kylmiä käsiä talvella!
Valmistettu lampaannahasta, joka on sekä kestävää, pehmeää että miellyttävää. Siinä on poikkeuksellisen sileä pinta ja hieman kiiltävä pinta. Ajaton muotoilu – ei lisäkoristeita, sileät.
Hansikkaiden sisäpuoli on vuorattu ylimääräisellä eristevuorilla. Tämä pitää kätesi lämpiminä mihin tahansa talvipäivään!
Jokaisessa hansikkaassa on ranteeseen painettu hienovarainen Beltimore®-tuotemerkin logo.
☑️ Koko:L
☑️ Ulkoympärysmitta peukalon alta (cm):22,5
☑️ Pituus keskisormeen (cm): 25
☑️ Ranteen ympärysmitta (cm): 22.5
☑️ Materiaali: luonnonvärinen lampaannahka, sisäpuoli polyesteriturkis
Käsineen sisäpuolelle on ommeltu tietotarra, joka kertoo materiaalin koostumuksen, valmistajan, tuotemerkin ja koon.
Beltimore® on enemmän kuin pelkkä asuste, se on tapa ilmaista itseäsi ja ainutlaatuisuuttasi.
Paino, kilo
0.1
Tuotenro
60bdf071-9de1-5c26-af83-41c9e4816ee1
Klassiset viisisormiset miesten nahkakäsineet EKRAN lämpimät BELTIMORE
29,07 €
29,07 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja