Kotipanimon 304 SS & muovinen kuplakorkki PET-pulloille Cornelius Liquid Ball Lock 1/4 tuuman piikillä 2kpl 6x3cm Suosittu
25,99 €
25,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Hiilihapotuskorkki on valmistettu 304 ruostumattomasta teräksestä, ja se on erittäin tehokas tapa lisätä ja ylläpitää hiilihapotusta juomissa pitkiä aikoja.
Tämä hiilihapotuskorkki on kierrekorkki, jossa on integroitu Cornelius-pallolukitusliitin. Se on suunniteltu sopimaan useimpiin virvoitusjuomien PET-pulloihin.
Tämän korkin avulla voit yksinkertaisesti täyttää vanhan PET-pullon valitsemallasi kylmällä nesteellä ja hiilihapottaa sen liittämällä Liquid ball lock -liittimen. Voit valmistaa omaa soodavettä, hiilihapottaa olutta tai jopa valmistaa omia virvoitusjuomia.
Kunto: 100% upouusi. Materiaali: Ruostumaton teräs + muovi. Väri: Kuten kuvassa. Hiilihapotuskorkin koko: Noin 6 x 3 cm / 2,4 x 1,2 tuumaa. Paino: Noin 100 g.
Paketti sisältää: 1 x hiilihapotuskorkki, 1 x Liquid Ball Lock.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuotteessa ongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
e2228f34-7df7-5964-90ac-e7cd8d3e9fb4
Kotipanimon 304 SS & muovinen kuplakorkki PET-pulloille Cornelius Liquid Ball Lock 1/4 tuuman piikillä 2kpl 6x3cm Suosittu
25,99 €
25,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja