lahjakori laatikko lahja siirappi suklaa hillot lahja tee kahvi
48,67 €
48,67 €
Pe, 12 kesä - ti, 16 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Etsitkö ainutlaatuista lahjaa, joka yllättää ulkonäön lisäksi myös sisällöllä? Lahjapaketti teen, kahvin, hillottujen hedelmien ja makeiden lisäkkeiden kanssa on ideaalinen valinta jokaiseen tilaisuuteen. Eleganttinen rasia nauhalla sisältää luonnollisten premium-tuotteiden komposition – huolellisesti valittuja, herkullisia ja valmiita annettavaksi.
Sisällä löydät teen ja kahvin Green Touch -brändistä koristelrasioissa, valikoidut hillot (kirsikka, mansikka, vadelma, sitruunan ja appelsiinin), sekä maitosuklaan liofilisoiduilla hedelmillä, vadelmasiirappi premium The Jar ja puisen hillolusikan. Kokonaisuutta täydentävät luonnolliset koristeet kuivatuista appelsiinipaloista ja ekologinen täyte kraftpaperista.
Tämä korilahja teen, kahvin, suklaan ja hillottujen hedelmien kanssa on erinomainen ajatus lahjaksi äidille, isälle, mummulle, ystävälle, opettajalle tai yrityslahjana. Luonnolliset ainekset, korkea laatu ja esteettinen pakkaus tekevät paketista paitso maistuvan – se tekee vaikutuksen.
Lahjapaketti sisältää:
- Green Touch -brändin tee koristelmustassassa 15 g. Erinomainen sekoitus mustaa teeä ja hedelmiä. Tee valitaan satunnaisesti laajasta teevalikoimastamme.
- Jauhettu kahvi Green Touch -brändistä koristelmustassassa 30 g. Kahvi 100% arabica. Kahvi valitaan satunnaisesti monipuolisesta valikoimastamme.
- Vadelmasiirappi premium 250 mlThe Jar, jossa kookossokeria. Ainekset: vadelmatäysmehu 50%, kookossokeri.
- Maitosuklaa käsityöläisverstaasta 85 g. Suklaa valmistettu pelkästään luonnollisista aineksista ja vanilja-aromeista, lisäksi erilaisia liofilisoituja hedelmiä. Suklaan maku valitaan satunnaisesti.
- Luonnollinen kirsikkahillo 210 g. Ainekset: kirsikka 58%, kookossokeri 38%, sitruunamehu, sakeutusaine - pektiini
- Mansikkahillo 40 g. Ainekset: mansikat 53%, sokeri, pektiini.
- Appelsiinihillo 40 g. Ainekset: appelsiini 53%, sokeri, pektiini, sitruunahappo – happamuudensäätöaine.
- Vadelmahillo 40 g. Ainekset: vadelmat 53%, sokeri, pektiini.
- Sitruunahillo 40 g. Ainekset: sitruunat 53%, sokeri, pektiini.
- Puinen lusikka hillolle
- Täyte kraftpaperin muodossa
- Koristeet kuivattujen appelsiinipalojen muodossa.
Korilahja: lisätiedot
- lahjan mitat: pituus 25 cm, leveys 25 cm, korkeus 8 cm,
- pakkauksen erittely: rasia valmistettu paksusta aaltopahvista, koristellut painokuvat kannessa
- pakkaustapa: lahja täysin valmis annettavaksi tai lähetettäväksi suoraan vastaanottajalle,
- lisävaihtoehdot: mahdollisuus lisätä lahjaan kortti omilla toivotuksilla (lisämaksullinen vaihtoehto, lisätiedot alla).
Korilahja, laatikko, lahja, siirappi, suklaa, hillot, muistoesine, tee, kahvi – ainutlaatuinen lahja jokaiselle!
Lisävaihtoehto "Pakkaa lahjaksi" (lahjakortti)
Arvoisat asiakkaat, lisävaihtoehtona voitte ostaa jokaiseen lahjaan kauniin taitettavan kortin, jonne voimme tulostaa toivotuksenne. Lisävaihtoehto toteutetaan jo ostoskorissa ja se on lisämaksullinen.
- taitettu kortti mitoilla 13,5 x 13,5 cm
- elegantti painokuva ja paksu tekstuuroitu paperi
- kortin etupuolella teksti "Ainutlaatuinen Lahja"
- kortti lisäksi asetetaan kraftipaperikuoreen
- mielivä teksti sisällä enintään 400 merkkiä
- tällä tavoin valmistetun lahjan voimme lähettää suoraan vastaanottajalle
Paino, kilo
0
Tuotenro
0db8313f-77fb-5c8f-9e0c-2ad53ca8a8d2
lahjakori laatikko lahja siirappi suklaa hillot lahja tee kahvi
48,67 €
48,67 €
Pe, 12 kesä - ti, 16 kesä
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Samanlaisia myydyimpiä
Lymfakiertoa Aktivoiva Kasvoharja - Kasvojen Hoitoharja Ilman Kantta, Kasvohierontaan ja Lymfaterapiaan
8,69 €
Aiempi alin hinta
14,09 €
Aurinkolasit silmälasien päällä – Polarisoidut Suncovers UV400, vaaleanpunaiset peilisilmälasit, läpinäkyvän vaaleanpunainen kehys
13,99 €
Korvatyynyt Bose QC35 I/II, QC25, QC15, QC 2 AE 2, AE 2i, AE 2w, SoundTrue, SoundLink Black
8,99 €

Wii HDMI-adapteri, 1080p Full-HD Nintendo
7,00 €

ClimaSet 2 R134a-tölkkiä + kaapeli
54,90 €
RCA AV - HDMI-muunnin / -sovitin 1080P Universal Musta
9,00 €
Beck Box 14 (53-54) (2 DVD)
25,72 €

Laturi Kärcher-ikkunanpesurille
9,00 €

SCART–HDMI-sovitin 1080P HD -videoäänisignaalin skaalainmuunnin
9,00 €

Yleiskaukosäädin Samsung Smart TV:lle
6,90 €
Suosituksia sinulle

42V 2A pikalaturi akulle – Sopii sähköpotkulautoihin ja sähköpyöriin
13,00 €

Ballerina (From the World of John Wick) / From the World of John Wick: Ballerina (Blu-ray)
18,32 €
Aiempi alin hinta
25,72 €

Garmin Kellojen Laturi Pikalaturi Universal 1 kpl
6,90 €

Klassinen retro pelikonsoli, jossa 620 sisäänrakennettua peliä ja AV-lähtö
24,00 €
Aiempi alin hinta
29,00 €
Lenkki 22 mm kellon rannekkeelle 10 kpl Black
6,89 €

Retkipatja SUV Tesla Model Y -malliin (2021–2025) Itsetäyttyvä Langaton Pumppu valolla
89,99 €
Aiempi alin hinta
149,99 €

Koiratrimmeri / Tassutrimmeri - Trimmeri Tassuille
19,99 €

Kattokoukku - Harjakoukku - Tikkaat - Yleiskäyttöinen - 44x90 cm - Alumiini
75,64 €

BMW Keskimerkki Auto - 4-Kpl - 68 mm
13,99 €
Aiempi alin hinta
14,49 €

VASAGLE datorbord, L-format hörnskrivbord, 138 x 138 x 76 cm, spelbord, svart med träfibrer
86,00 €