Luova kynä, 9 helmikynää, 62 osaa, Z3480
26,38 €
26,38 €
Ti, 15 syys - to, 17 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
6 kynää itse viimeistelyyn värikkäillä helmillä kissa-aiheella
suunnittele ja luo oma personoitu kynäsi
LUOVAT KISSAHELMET – setti värikkäitä helmiä, joissa on söpöjä kissanpääaiheita, jotka kehittävät mielikuvitusta ja lisäävät peliin ainutlaatuisen luonteen.
Setti sisältää pyöreitä helmiä useissa väreissä sekä helmiä, joissa on tassunjälkiä ja kuvioita, joiden avulla voit luoda erilaisia kuvioita ja sommitelmia.
LUKSUSA SETIN ELEMENTTEJÄ – jopa 62 osaa, jotka tarjoavat tuntikausia luovaa leikkiä ja mahdollisuuden luoda monia erilaisia projekteja.
MONIPUOLISET KÄYTTÖKOHTEET – helmet sopivat täydellisesti kynien koristeluun, korujen valmistukseen tai muihin tee-se-itse-askarteluprojekteihin.
KYNÄN HELPPO YKSILÖLLISTÄMINEN – helmillä voit nopeasti ja helposti koristella tavallisen kynän ja luoda ainutlaatuisen, personoidun laitteen.
IHANTEELLINEN LAHJAKSI – viehättävä ja miellyttävän estetiikan omaava setti on loistava luova lahja lapsille ja askarteluharrastajille.
TEKNISET TIEDOT
- Kynän pituus: noin 14 cm
- Pyöreiden helmien koko: noin 1,6 cm (halkaisija)
- Kissanpäähelmien koko: noin 2 cm x 1,9 cm
- Materiaali: ABS, puu
- Musteen väri: musta
- Lapsen ikä: 6+
- Kokonaismäärä: 62
SARJA SISÄLTÄÄ
- 9x kuulakärkikynä täyttöpakkauksella
- 10x helmi kissan kanssa
- 23 x puuhelmiä
- 20 x metallinen välikappale
- lukittava kotelo
Luovaa hauskaa omien kynien suunnittelussa
Lapsesi valitsee värit , järjestää kuvioita ja luo ainutlaatuisen kynän. Lopputulos on hauska – valmiin laitteen voi viedä suoraan kouluun, käyttää kotona tai antaa lahjaksi rakkaalle.
- omien sommitelmien luominen
- värikkäitä helmiä kissa-aiheella
- valmis kynä arkipäiväiseen kirjoittamiseen
Kissahelmiä, tassuja ja värikkäitä kuvioita
Kissa-aihe antaa koko setille kevyen ja ihastuttavan tunnelman . Lapsesi voi yhdistellä pyöreitä helmiä, kissanpäitä ja koristeellisia välikappaleita luodakseen kyniä eri tyyleissä – pastellisävyisinä, hauskoina, värikkäinä tai elegantteina.
Enemmän kuin vain kynän koristelua
Elementtejä voidaan käyttää myös muihin luoviin projekteihin. Helmet sopivat täydellisesti yksinkertaisiin tee-se-itse-projekteihin, koristeisiin, riipuksiin ja jopa lasten koruihin, joten hauskuus ei lopu vain yhteen ideaan.
- koristelukynät
- pienten koristeiden luominen
- yksinkertaisia askarteluja lapsille
- leikkimistä yksin tai vanhemman kanssa
Personoitu vempain kouluun ja kotiin
Heti valmis kynä erottuu penaalista . Lapsi voi luoda useita eri versioita ja sovittaa ne mielialaansa, suosikkiväreihinsä tai valmistaa yhden erityisen kynän ystävälle, äidille tai siskolle.
Lahjaidea lapselle, joka tykkää luoda
Tämä on lahja, joka ei pääty avaamiseen. Lapsesi voi heti aloittaa suunnittelun, helmien järjestelemisen ja omien yhdistelmiensä luomisen, ja valmis lopputulos pysyy hänellä pidempään käytännöllisenä, värikkäänä kynänä . Tuotekoodi: Z3480
Paino, kilo
0.2
Tuotenro
041708b1-e7d6-5088-a61b-98261aacb0b9
Luova kynä, 9 helmikynää, 62 osaa, Z3480
26,38 €
26,38 €
Ti, 15 syys - to, 17 syys
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja