Mantelit maitosuklaassa 1 kg
50,03 €
50,03 €
Ti, 27 loka - to, 29 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Maitosuklaamantelit 1 kg ovat ainutlaatuinen yhdistelmä rapeita manteleita ja herkkää, samettista belgialaista maitosuklaata. Huolellisesti valitut mantelit on päällystetty makealla suklaalla, mikä luo herkullisen koostumuksen ja harmonisen maun.
Jokainen manteli ilahduttaa luonnollisen, pähkinäisen aromin ja kermaisen suklaan makeuden yhdistelmällä. Tämä on täydellinen vaihtoehto niille, jotka arvostavat klassista yhdistelmää korkealaatuisia kuivattuja hedelmiä ja suklaakuorrutetta.
Suklaamantelit ovat elegantti lisä kahviin, makea välipala illanistujaisiin tai ainesosa kotitekoisissa jälkiruoissa. Voit tarjoilla niitä myös juhlissa ja perhetilaisuuksissa ja jakaa niiden ainutlaatuisen maun rakkaidesi kanssa.
- 1 kg tuotetta käytännöllisissä 250 g:n pakkauksissa,
- rapeaa mantelia makeassa maitosuklaassa,
- ihanteellinen kahviin, jälkiruokiin ja tarjoiluun kokouksissa,
- tiivis pakkaus auttaa säilyttämään tuotteen asianmukaisen laadun.
Tuote on pakattu 250 g:n pakkauksiin, mikä helpottaa säilytystä ja annostelua. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
Ainesosat: Mantelit, maitosuklaa: (sokeri, täysmaitojauhe) (laktoosi), kaakaomassa, kaakaovoi, herajauhe (maito, laktoosi), emulgointiaine: (soijalesitiini), luontainen vaniljan maku.
Ravintosisältö per 100 g:
2249 kJ / 539 kcal
Rasvaa: 32,88 g (josta tyydyttynyttä rasvahappoa: 10,60 g)
Hiilihydraatteja: 47,53 g (josta sokereita: 43,9 g)
Kuitua: 3,11 g
Proteiinia: 14,5 g
Suolaa: 0,11 g
Paikan päällä Tehdas pakkaa tuotteita, jotka sisältävät **rikkidioksidia, seesamia ja erilaisia pähkinöitä**. Kaikista ponnisteluista huolimatta niiden esiintymistä ei voida täysin sulkea pois.
Paino, kilo
1
Tuotenro
13b12eba-8959-5214-8620-7fe3af17bfbf
Tekniset tiedot | |
|---|---|
valmistajan_nimi | Sinun makusi |
Mantelit maitosuklaassa 1 kg
50,03 €
50,03 €
Ti, 27 loka - to, 29 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja