Morsiamen sormuskantajan tyyny rusetti satiini kaksoissydän timantit (punainen)
24,99 €
24,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Hääsormustyynymme on valmistettu polyesterikankaasta, satiinista ja tekotimanteista, täydellinen käytettäväksi hääseremoniassa. Se on neliönmuotoinen, jossa on kaksoissydämenmuotoiset timantit, rusettityyppinen satiini ja monia kimaltelevia strasseja, näyttäen muodikkaalta, elegantilta ja herkältä. Se on käsityö erinomaisella laadulla ja hienolla työnjäljellä, kestävä ja uudelleenkäytettävä. Häiden jälkeen voit laittaa sen kotiisi elegantiksi koristeeksi tai arvokkaaksi matkamuistoksi. Saatavilla on 4 eri kaunista väriä: valkoinen, punainen, sininen, violetti (valinnainen). Valitse haluamasi väri. Se on paras valinta hääsormusten asettamiseen, todistamaan onnellista hetkeäsi.
Tyyny on käsityö hienolla työnjäljellä kestävään käyttöön. Kunto on 100% upouusi. Materiaali kuten määritelty: silkki, satiini. Koko (P x L): Noin 20 x 20 cm / 8 x 8 tuumaa. Pakkauksen paino: Noin 97g-107g. Toimitus sisältää 1 x hääsormustyynyn.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille ensisijaisia. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
f2a533cc-be67-5df7-bb50-a38b02bb55f8
Morsiamen sormuskantajan tyyny rusetti satiini kaksoissydän timantit (punainen)
24,99 €
24,99 €
Ma, 26 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja