Naisten nahkainen käsilaukku, iso A4, klassinen olkalaukku, italialaista nahkaa
65,59 €
65,59 €
Ti, 3 marras - to, 5 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Hopeanvärinen ämpärilaukku, valmistettu Italiassa ylellisestä, pehmeästä luonnonnahasta. Se on elegantti ja universaali asuste, joka täydentää helposti mitä tahansa asua ja lisää siihen hienostuneen luonteen.
☀ Auringonpilkahdus vaatekaappiisi! ☀
Tämä italialainen hopeanvärinen ämpärilaukku on eleganssin ja käytännöllisyyden perikuva. Se on valmistettu korkealaatuisesta aidosta nahasta ja ihastuttaa pehmeydellään ja keveydellään. Täydellinen jokapäiväiseen käyttöön ja erityistilaisuuksiin, se lisää ripauksen hienovaraista tyylikkyyttä asuihisi.
Yksityiskohdat, jotka ilahduttavat sinua:
☀ Materiaali: 100 % luonnonnahkaa - pehmeää ja kestävää
☀Koko: Suuri, täydellinen A4-kokoiselle - pitää kaiken tarvitsemasi
☀Muotoilu: Laukku - tyylikäs ja tilava
☀Hiustarvikkeiden väri: Hopea - elegantti ja universaali
☀ Sulkeminen: Vetoketju - turvallinen ja mukava
☀ Hihnan pituus: 50 cm - täydellinen olkapäälle
☀ Korkeus: 35 cm - tilava ja käytännöllinen
☀ Kokonaiskorkeus (kahvoilla): 55 cm - mukava käyttää
☀ Leveys: 43 cm - tilava ja toimiva
☀ Syvyys: 17 cm - sopii jokapäiväisiin välttämättömyyksiin
☀ Vuori: ❌ Ei vuorattu - sisäpuoli luonnonnahkaa
Tämä laukku on täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä, laatua ja toimivuutta. Lisää ripaus auringonpaistetta vaatekaappiisi!
Italialainen tyylikkyys urbaanissa versiossa!
Tämä huolella valmistettu ämpärilaukku suoraan italialaisista työpajoista on synonyymi ylellisyydelle ja toimivuudelle. Se on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta ja tekee vaikutuksen pienelläkin yksityiskohdalla. Yksi leveä nahkakahva (noin 50 cm) varmistaa mukavan kantamisen olkapäällä tai kyynärvarrella.
Käytännöllinen ja mukava:
Yksilokeroinen, suuri kapasiteetti, sopii helposti A4-kokoisille asiakirjoille, täydellinen jokapäiväiseen käyttöön.
Tukeva vetoketjukiinnitys suojaa sisältöä ja helpottaa käyttöä.
Kevyt, pehmeä ja joustava nahka takaa mukavan käytön koko päivän.
Universaali tyyli:
? Klassinen leikkaus yhdistettynä urbaaniin tyyliin tekee laukusta täydellisen valinnan monenlaisiin asuihin.
Tämä laukku on täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia, laatua ja mukavuutta. Lisää ripaus italialaista tyylikkyyttä vaatekaappiisi!
?Tämä hopeinen kangaskassi on italialaisen käsityötaidon ja ajattoman eleganssin perikuva. Korkealaatuisesta aidosta nahasta valmistettu malli vakuuttaa pehmeydellään ja keveydellään varmistaen käyttömukavuuden koko päiväksi. Sen universaali muotoilu ja käytännöllinen kapasiteetti tekevät siitä täydellisen valinnan mihin tahansa tyyliin, lisäten tyylikkyyttä ja hienovaraista eleganssia.
Paino, kilo
0
Tuotenro
745d8bdc-66e5-5d65-8dfa-639fe315d06b
Naisten nahkainen käsilaukku, iso A4, klassinen olkalaukku, italialaista nahkaa
65,59 €
65,59 €
Ti, 3 marras - to, 5 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja