Nioxin System 4 päänahka- ja hiusshampoo 300 ml
31,43 €
31,43 €
Ke, 30 syys - pe, 2 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Nioxin System 4 -päänahka- ja hiusshampoo 300 ml
Nioxin System 4 -ammattilaisshampoo, joka on suunniteltu **kuiville, vaurioituneille ja värjätyille hiuksille, joilla on pitkälle ohenemista**. Puhdistaa hiukset ja päänahan hellävaraisesti poistaen epäpuhtauksia ja ylimääräistä talia, jotka voivat latistaa hiustuppia. Se auttaa myös valmistamaan päänahan ja hiukset kattavaan, tuuheuttavaan hoitoon.
Kooste sisältää villiminttuöljyä, piparminttuöljyä ja salisyylihappoa, jotka jättävät päänahan raikkaan ja virkistävän tuntuiseksi. Shampoo on kliinisesti ja dermatologisesti testattu.
Ominaisuudet:
- suunniteltu värjätyille, kuiville ja vaurioituneille hiuksille,
- sopii pitkälle oheneville hiuksille,
- puhdistaa hiukset ja päänahan perusteellisesti mutta hellävaraisesti,
- auttaa poistamaan ylimääräistä talia ja epäpuhtauksia,
- valmistelee hiukset ja päänahan Nioxin System 4 -hoidon jatkovaiheisiin,
- jättää päänahan raikkaaksi,
- sopii naisille ja miehille.
Käyttöohjeet:
Levitä shampoota märkiin hiuksiin ja hiero huolellisesti päänahkaan ja hiuksiin. Huuhtele sitten huolellisesti. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi on suositeltavaa käyttää yhdessä muiden Nioxin System 4 -tuotteiden kanssa.
Ainesosat (INCI)
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Chloride, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/Isostearamidi, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Mentha Piperita Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Menthol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Methylparaben, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cystiini Bis-PG-Propyl Silaanitrioli, Biotiini, Lesitiini, Niasiiniamidi, Pantenoli, Tokoferyyliasetaatti, Foeniculum Vulgare -hedelmäuute, natriumasetaatti, isopropyylialkoholi, CI 19140, faeksiuute, Acer Saccharum -uute, Citrus Limon Peel Extract, Lecciniulus Vacciniulus Saccharum Myftract Uute, CI 42090, Citrus Aurantium Dulcis -hedelmäuute, CI 17200, kaliumsorbaatti.
Paino, kilo
0.32
Tuotenro
249a73b6-fb3b-5e0d-901a-191efaa83529
Nioxin System 4 päänahka- ja hiusshampoo 300 ml
31,43 €
31,43 €
Ke, 30 syys - pe, 2 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja