









Pagano Professional -luomivärisivellin
28,54 €
28,54 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Luotu korostamaan naisellisia ominaisuuksia. Täydellisesti valitut luonnonmateriaalit, muoto, keveys – kaikki tämä takaa, että se on jokaisen naisen uskollisin ystävä vuosien ajan.
Harjasten koko ja paino on valittu siten, että luomivärien levittäminen tuo todellisen herkän kosketuksen nautinnon.
Levitys:
- Pyöreän muotonsa, pehmeytensä ja joustavuutensa ansiosta se häivyttää täydellisesti yksittäisten luomivärien väliset siirtymäviivat.
- Se sopii erinomaisesti luomivärien häivyttämiseen luomivakoon.
- Sitä voidaan käyttää nestemäisen peitevoiteen kanssa.
- Korvaamaton jo levitettyjen luomivärien varjostamiseen.
- Saat kissansilmäefektin.
Tuotteen ominaisuudet:
- Sivellin, joka on valmistettu kevyestä, tiiviistä vuohenkarvasta.
- Sivellin, jolla on pyöreä, hieman litistetty muoto.
- Hienovarainen häivytys Muotoiltu
- 18 karaatin kullattu hela
- Valkoiseksi lakatusta puusta valmistettu siveltimenvarsi
Puinen kahva, jossa on sopivan pituinen kolminkertainen lakkakerros, 18 karaatin kullattu hela ja korkealaatuinen vuohenkarva, jonka paino ja tiheys ovat tasapainossa, luovat korvaamattoman sarjan silmien kauneuden ja syvyyden korostamiseen. Harjakset on muotoiltu siten, että luomivärin levittäminen on helppoa ja monimutkaisimmatkin meikkikikkailut onnistuvat helposti.
Luomivärisivellin, joka on taiteilijan arvoinen. Silmämeikin luomiseen liittyy aina upeiden sommitelmien luominen.
Siirtyminen taiteen maailmaan on puhdasta nautintoa. Intohimolla meikkiin.
Sivellin P008 Mitat:Kokonaispituus: 170 mm
Kahvan pituus: 115 mm
Harjasten pituus: 15 mm
Pagano on nuori puolalainen kosmetiikkamerkki, joka keskittyy naisten yksilölliseen kauneuteen ja tunnetaan rakkaudestaan ja intohimostaan meikkiin ja asusteisiin.
Jokainen Paganon tuote luodaan nykyisten meikkitrendien pohjalta, ja siveltimet ovat jo ansainneet kulttisuosion laatunsa ja niillä saavutettavan uskomattoman meikin ansiosta.
Sanotaan, että meillä naisilla on monet kasvot. Pagano on puolalainen tuotemerkki, joka tarjoaa ammattimaisia ja korkealaatuisia siveltimiä kasvo- ja silmämeikkiin.
Siveltimet sopivat täydellisesti meikkitaiteilijoille valokuvausten, häämeikin ja iltameikin tekoon. Siveltimet voivat olla ainutlaatuinen lahjaidea meikin ystäville.
Paganon tuotteissa on herkät ja toiminnalliset harjakset (luonnolliset ja synteettiset), kultaiset holkit ja elegantit valkoiset kahvat. Ylellisillä Pagano-siveltimillä luotu meikki on tarkkaa ja Hollywood-tyylistä.
Eliza Król
Sertifioitu meikkitaiteilija, bloggaaja ja kampaaja. Hän valmistui Jolanta Wagner European Academy of Artistic Aesthetics -akatemiasta ja suoritti useita meikkikursseja ja työpajoja. Hän saavutti jo nuorena menestystä Puolan meikkitaiteilijoiden mestaruuskilpailuissa. Hän on luonut kampauksia ja meikkejä Bridelle Style -kirjoihin. Hän on ollut rakastunut työhönsä yli 10 vuoden ajan; ilmeiden luominen on hänen intohimonsa. Hän työskentelee päivittäin valokuvauksissa, elokuvakuvissa ja yksittäisten asiakkaiden kanssa. Hän on perfektionisti, joka panee koko sydämensä työhönsä. Hän on erittäin kunnianhimoinen ja asettaa jatkuvasti itselleen uusia tavoitteita ja haasteita. Unelmoijana, jolla on vilkas mielikuvitus ja taiteilijan sydän, hän halusi lapsena tulla taidemaalariksi. Yksityiselämässään hän on vaimo ja kolmen lapsen äiti. Työn ulkopuolella hänen intohimojaan ovat muoti ja valokuvaus.
Olaf Tabaczyński
Hän on kouluttaja, ohjaaja ja oman kansainvälisen meikki-, kasvojenhoito- ja stailausohjelmansa luoja, ja hän opiskelee myös värianalyysiä, tuoksujen valintatekniikoita, silmälasikehysten valintatekniikoita sekä hiusten ja värien valintatekniikoita.
Hän opiskeli teollista muotoilua, sisustussuunnittelua ja piirustusta Poznańin taideyliopistossa. Hän on myös valmistunut "Visagist Academy Git Varesta" Ruotsissa ja Saksassa, "Revlon"-koulusta Isossa-Britanniassa ja Ruby Hammerin kursseista Lontoossa. Hän ansaitsi World Professional Makeup Champion -tittelin Düsseldorfissa (Saksa) ja Puolan meikki- ja stailausmestarin tittelin. Hän on toiminut kahdenkymmenen vuoden ajan "maestro" Makeup Academyn taiteellisena johtajana ja omistajana. Se valmistaa myös omia laitteitaan C.A.S.:lle. Värianalyysi
Tämä huutokauppa on tarkoitettu P008-sivellin. Muita Pagano-meikkitarvikkeita on saatavilla muissa huutokaupoissamme. Tutustu valikoimaamme!
Paino, kilo
0.05
Tuotenro
d93bfb5d-cc57-5917-a568-a1b4a483f073
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Kunto | Uusi |
Mark | Pagano |
Harjaksen tyyppi | luonnollinen |
Määrä | yksittäiset harjat |
Pagano Professional -luomivärisivellin
28,54 €
28,54 €
To, 1 loka - ma, 5 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja