Pitsiset jääsilkkirannekkeet - aurinkosuojakäsineet - naisten kesäinen UV-suoja - ohut - löysä istuvuus autoihin ja pyöriin - violetti 1 pari
20,28 €
20,28 €
Ti, 20 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Silkki
Ensiluokkainen materiaali: Nämä elegantit käsineet on valmistettu ensiluokkaisesta jääsilkistä ja koristeltu kauniilla helmirusetilla. Ne ovat joustavat, pehmeät ja kevyet, mikä tekee niistä täydelliset kesäisiin ulkoiluaktiviteetteihin.
Mukavuus: Nämä kyynärpään pituiset käsineet suojaavat tehokkaasti käsiäsi auringolta ulkoiluaktiviteettien, kuten ajamisen, pyöräilyn, patikoinnin, kalastuksen, piknikin ja retkeilyn aikana. Ne sopivat myös täydellisesti tyylikkään asun jakamiseen ystävien ja perheen kanssa teemajuhlissa.
Muotoilu: Jokaisessa käsineessä on puolipalmu, jossa on peukalonreiät ja joustavat hihansuut, mikä takaa elegantin ilmeen sekä iltapukujen että juhlavaatteiden kanssa. Ohut istuvuus korostaa hoikkia sormia ja pehmeää ihoa.
Yksi koko: Hihat sopivat useimpien naisten käsiin, ne on helppo pukea ja riisua, ja ne tarjoavat poikkeuksellista mukavuutta. Erittäin ohuet hihansuut on valmistettu herkistä pitseistä, mikä tekee niistä täydellisen parin iltapukujen, hameiden, paitojen ja juhlavaatteiden kanssa. Huomaavainen lahja: Nämä naisten lapaset ovat täydellinen lahja isoäidillesi, äidillesi, vaimollesi, sisarellesi, tyttärellesi, tädillesi tai parhaalle ystävällesi.
Tuotenro
b8401a3b-27dc-5efd-9b83-ca2e9a56a63a
Pitsiset jääsilkkirannekkeet - aurinkosuojakäsineet - naisten kesäinen UV-suoja - ohut - löysä istuvuus autoihin ja pyöriin - violetti 1 pari
20,28 €
20,28 €
Ti, 20 loka - pe, 23 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja