Profess Optima Fishing Groundbait 1 kg - FERMENTOITU MAISSI
19,44 €
19,44 €
To, 12 marras - ma, 16 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
PROFESS - on sarja syöttejä, joissa kaikki ainesosat on valittu optimaalisesti yksittäisten kalalajien pyydystämiseen, ja niiden yhdistäminen johti hämmästyttävään syöttiseokseen yleiskäyttöön.
Optima-syötit on sarja optimaalisesti yhdistettyjä ainesosia, jotka luovat yleiskäyttöön sopivan syöttiseoksen. Optima-pohjasyötit ovat myös optimaalinen hintaratkaisu, joka takaa erinomaiset kalastustulokset.
Pohjasyöttiseos on valmistettu siten, että sinun tarvitsee vain lisätä vettä, sekoittaa ja luoda kalastukseen tarvittava koostumus riippuen siitä, mihin sitä käytetään. Pohjasyötti klassiseen käyttöön - (kädestä syöttäminen tai ritsan palloilla syöttäminen) sekä metodeihin (syöttijouset, klassiset syöttiruokkijat).
Kuten minkä tahansa pohjasyötin ja kalastusmenetelmän kanssa, on hyvä lisätä verimadoja tai toukkia, jotka tekevät siitä houkuttelevamman kaloille.
Sitä voidaan käyttää klassisesti, mutta myös metodi- ja syöttiruokinnoissa.
Tekniset tiedot:✅ Merkki: Profess
✅ Sarja: Optima
✅ Maku/Tuoksu: FERMENTOITUA MAISSIA
✅ Yhden pakkauksen nettopaino: 1 kg
✅ Tuotantomaa: Puola
✅ Paino: 1 kg
✅ Sopii kaloille, kuten: karppi, lahna, särki, suutari ja ruutana
Käyttöohjeet:
1. Kaada tarvittava määrä kuivaa jauhettua syöttiä astiaan. Lisää vettä vähitellen ja sekoita voimakkaasti, kunnes haluttu koostumus on saavutettu.
2. Odota 15–20 minuuttia. Lisää tarvittaessa vettä uudelleen ja sekoita voimakkaasti.
3. Vältä jauhetun syötin kastumista!
4. On parasta siivilöidä jauhettu syötti siivilän läpi. Muotoile sitten appelsiinin kokoisia palloja ja heitä ne haluamaasi paikkaan kalastaa.
Tuote, joka on tarkoitettu yksinomaan kalastustarkoituksiin
Paino, kilo
0
Tuotenro
d47673cb-eefa-538b-8fc9-f56474e63005
Profess Optima Fishing Groundbait 1 kg - FERMENTOITU MAISSI
19,44 €
19,44 €
To, 12 marras - ma, 16 marras
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja