PVC-mäntälypsykoneen pumpun kotelon vaihto nautakarjalle lampaille 16x4cm tyhjiölypsykoneen kansi 1kpl väri kuvan mukainen
32,99 €
32,99 €
To, 29 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
Tämä mäntälypsykoneen pumpun kuori on valmistettu korkealaatuisesta PVC-materiaalista, kulutusta ja korroosiota kestävä, hyvällä kestävyydellä ja vakaudella. Se on täydellinen lisävaruste lypsykoneeseen, luotettava ja vakaa suorituskyky. Koko on 16x4cm / 6.3x1.6in.
Mäntälypsykoneen pumpun kuori on suunniteltu erityisesti mäntälypsykoneille, ja se voi tehokkaasti parantaa suorituskykyä. Sitä voidaan käyttää vanhojen tai vaurioituneiden osien korvaamiseen, ammattimaisesti valmistettu, ei tarvitse huolehtia yhteensopimattomuudesta. Hieno työstö, kaunis ulkonäkö, joka tarjoaa sinulle erinomaisen käyttökokemuksen.
Tekniset tiedot: Tuotetyyppi: Mäntälypsykoneen pumpun kuori. Materiaali: PVC. Väri: Kuten kuvissa näkyy. Paino: Noin 634g / 22.4oz. Käyttö: Nautakarja, lampaat. Tuotteen koko: Noin 16x4cm / 6.3x1.6in.
Pakkausluettelo: 1 x Mäntälypsykoneen pumpun kuori. Tämä on toimitettujen tavaroiden yksityiskohdat ja määrä.
Tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Jos löydät tuoteongelmia tavaroiden vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen määrän tavaroita, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme parhaamme mukaan tarjoamaan sinulle tyydyttävän myynnin jälkeisen palvelun.
Tuotenro
e2d8ab11-b3a0-5241-97d1-9b0fa3412cbb
PVC-mäntälypsykoneen pumpun kotelon vaihto nautakarjalle lampaille 16x4cm tyhjiölypsykoneen kansi 1kpl väri kuvan mukainen
32,99 €
32,99 €
To, 29 loka - pe, 30 loka
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja