Satiininen patjanylkä Parylux 3.8 Posliini flora Peite 160x200cm
31,40 €
31,40 €
Aiempi alin hinta
31,45 €
To, 8 loka - ma, 12 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Satiiinen vuodevarusteiden sarja Parylux 3.8 "Posliininen flora" Peite 160x200cm
Satiiinen vuodevarusteiden sarja Parylux on ehdotus, joka on luotu ajatellen ihmisiä, jotka arvostavat eleganssia, mukavuutta ja modernia tyyliä makuuhuoneessa. Huolellisesti valitun satiinin ansiosta materiaali kietoo miellyttävästi ihoon, tarjoten mukavuutta unen aikana sekä hienon, pehmeän kiillon, joka lisää vuodevarusteisiin luksuusluonteen. Kokoelma on saatavilla laajassa mallivalikoimassa, joka sisältää sekä perinteisiä kukkamotiiveja että muodikkaita geometrisia kompositioita. Värien monimuotoisuus mahdollistaa vuodevarusteiden sovittamisen mihin tahansa sisustukseen – vaaleista, minimalistisista järjestelyistä aina värikkäisiin ja eleganteisiin tiloihin.
Sarjaan kuuluu kaksi tyynynpäällistä, kooltaan 70×80 cm, sekä yksi peite. Valittavissa on kaksi käytännöllistä peitteen kokoa: 160×200 cm ja 200×220 cm, joten voit helposti sovittaa sarjan omaan sängyysi. Kaikki osat on varustettu käytännöllisillä vetoketjuilla, jotka mahdollistavat nopean pukemisen ja poistamisen vuodevarusteista, ja samalla ne varmistavat, että täyte pysyy paikallaan koko yön.
Paryluxin vuodevarusteet on helppo hoitaa ja niitä voi turvallisesti pestä pesukoneessa, mikä tekee niistä erinomaisen jokapäiväiseen käyttöön. Materiaali säilyttää ulkonäkönsä pitkään, ei menetä värejään ja pysyy miellyttävän pehmeänä monien pesukertojen jälkeen. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät yhdistelmää käytännöllisyydestä ja estetiikasta.
Satiiinen vuodevarusteiden sarja Parylux korostaa kunkin makuuhuoneen luonnetta, tuoden siihen kodikkuutta, tuoreutta ja hienoa loistoa. Tuote, joka viehättää sekä ulkonäöllään että mukavuudellaan, on erinomainen ehdotus ihmisille, jotka haluavat luoda tilan, joka edistää rentoutumista ja korkealaatuista lepoa.
Lisäksi sarjan etu on sen monipuolisuus, jonka ansiosta se toimii sekä modernissa että perinteisessä sisustuksessa. Pehmeä satiinirakenne saa vuodevarusteet näyttämään erityisen esteettisiltä, luoden tunnelman, joka edistää rauhoittumista ja uusiutumista. Se on myös erinomainen idea läheiselle henkilölle lahjaksi, joka arvostaa mukavuutta ja eleganteja kodin lisävarusteita, jotka korostavat yksilöllistä tyyliä ja huolenpiirtoa yksityiskohdista. Sarja toimii erinomaisesti vuoden joka vuodenaikana.
Tuotteen tiedot:
- Materiaali: 100% polyesteri
- Osien määrä sarjassa: 3 osaa
- Viimeistely: Pehmeä, sileä pinta, miellyttävä kosketukselta
- Suljin: Vetoketju
- Värit/Mallit: Kuvioiset
- Pesulämpötila: Enintään 40°C
- Silitys: Ei vaadi silitystä
- Ominaisuudet: Hengittävä, kevyt, nopeasti kuivuva, hypoallergeeninen
Käyttö: Kotikäyttöön ympäri vuoden
- Tuotteen attribuutti: Vuodevarusteen koko: Peite 1 kpl 160x200cm Tyynynpäälliset 2 kpl 70x80cm
Satiiinen vuodevarusteiden sarja Parylux tarjoaa 2 tyynynpäällistä 70×80 cm ja peitteen 160×200 tai 200×220 cm. Saatavilla eri väreissä sekä kukka- ja geometrisissa malleissa, siinä on käytännöllinen vetoketju ja se on pestävä, tarjoten eleganssia ja unen mukavuutta; ihanteellinen moderniin ja perinteiseen sisustukseen, se luo kodikkaan tunnelman jokaisen makuuhuoneen sisustukseen.
Paino, kilo
0
Tuotenro
749f86fa-c1a3-5f5a-9bf1-9eb5c31be8dd
Satiininen patjanylkä Parylux 3.8 Posliini flora Peite 160x200cm
31,40 €
31,40 €
Aiempi alin hinta
31,45 €
To, 8 loka - ma, 12 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja