Tarrat itseliimautuvat kirjaimet 3 mm tarrat punainen matta
24,05 €
24,05 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
ITSETARRAUTUVA KIRJAINTARRA 3 mm on täydellinen ratkaisu ihmisille, jotka haluavat helposti koristella ___HtM1P14CEhO1D3R__ esineitään tai antaa niille ainutlaatuisen ilmeen. ___HtM1P14CEhO1D3R__ mattapunaisilla kirjaimilla , joiden korkeus on 3 mm, voit helposti ___HtM1P14CEhO1D3R__ personoida erilaisia pintoja, malleista kaikenlaisiin koristeisiin. Nämä itseliimautuvat kirjaimet on valmistettu korkealaatuisesta foliosta, joka varmistaa niiden kestävyyden ja kestävyyden ulkoisia tekijöitä vastaan. Kalvon korkea laatu tekee kirjaimista kestäviä auringonvalolle ja vedelle , mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan sekä sisä- että ulkokäyttöön. On syytä huomata, että itseliimautuvat tarrat on uskomattoman helppo kiinnittää. Huolellisesti suunnitellun 20x24 cm:n arkin ansiosta kirjaimet on helppo irrottaa ja liimata mihin tahansa. Niiden 3 mm:n korkeus tekee niistä ihanteellisia pieniin projekteihin, kuten mallien, laatikoiden ja jopa etikettien koristeluun. Mahdollisuudet ovat käytännössä rajattomat, minkä ansiosta kuka tahansa voi luoda jotain ainutlaatuista ja luovaa. Lisäksi kirjaimet leikataan ääriviivaa pitkin, joten niillä ei ole taustaa, mikä antaa niille siistin ja ammattimaisen ulkonäön. On kuitenkin syytä muistaa, että kirjainten pienen koon vuoksi niiden kiinnittäminen saattaa vaatia hieman enemmän kärsivällisyyttä ja tarkkuustyökalujen, kuten mallinnuspinsettien, käyttöä. Lopputulos on kuitenkin varmasti vaivan arvoinen. Tämä kirjainsetti on täydellinen valinta kaikille, jotka haluavat lisätä ainutlaatuisen silauksen sisustukseensa tai yksinkertaisesti koristella tavaroitaan.
ITSELIITTYVÄT KIRJAINTARRA 3 mm ei ole vain tuote, vaan myös tapa ilmaista itseäsi ja persoonallisuuttasi luovalla tavalla! Itseliittyvät kirjaimet 3 mm:n foliotarrat, mattapunaiset Tuotteiden merkitseminen tai allekirjoittaminen itse ei ole välttämättä ongelma. Osta vain itseliittyvät kirjaimet.
20 x 24 cm:n arkkeina myytävät sarjat on valmistettu Oracal 641 -itseliitterikalvosta. Merkkien 3 millimetrin korkeus tekee niistä ihanteellisia kaiverrusten tekemiseen malleihin tai muihin pieniin esineisiin. Tuote on auringonvalon ja veden kestävä. Yksiväriset kirjaimet leikattu plotterilla ääriviivaa pitkin (ei taustaa). Kirjainten lukumäärä kuten pääkuvassa. HUOMIO!!!
Kirjaimet ovat hyvin pieniä, ja niiden irrottaminen arkista ja liimaaminen kohdepaikkaan vaatii kärsivällisyyttä ja mallinnuspinsettien tai vastaavien tarkkuustyökalujen käyttöä.
Tekniset tiedot Väri: mattapunainen Määrä:
1 arkki (1863 kirjainta) Arkin koko: 21x25 cm Merkin korkeus:
3 mm (3 millimetriä)
Kestävyys:
3-4 vuotta
- Kalvon paksuus: 70 mikronia
- Kalvon tyyppi: Oracal 641
- Myös muita kokoja ja värejä on saatavilla.
Paino, kilo
0.1
Tuotenro
8c76dac3-f1ee-5cd7-8957-d1635fefb29d
Tarrat itseliimautuvat kirjaimet 3 mm tarrat punainen matta
24,05 €
24,05 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja